По формулі Штайнмаєра. Зверніть увагу на головне

183

По формулі Штайнмаєра. Не відволікайтесь на другорядне, зверніть увагу на головне.

Так от. Вибори на окупованому Донбасі — це другорядне. Давайте чесно. Немає різниці, як саме там пройдуть вибори. Чи будуть вони за українським законодавством, за прописаними росіянами нормами, чи у відповідності до стандартів ОБСЄ. Будуть ці вибори «під дулом автоматів», після виведення російських військ, чи за посередництвом миротворців, чи після виведення. За це можна битися, обгвоорювати виставляти додаткові умови, переписувати коми. Але результати мало залежать від умов проведення. Там переможуть проросійські сили, маріонетки Кремля, більш керовані Москвою, ніж навіть партія Путіна.

Згадайте усі вибори на вільному Донбасі з 2014-го. Українські партії тупо забили на ці території. І це я про вільні території. Окупованими взагалі ніхто не буде перейматися.

Ні, на словах усі будуть за те, щоб там перемогли проукраїнські сили та кандидати. Але вкладатися в це ніхто не буде. Та й наврядчи це буде можливо.
Це про найближчу перспективу.
Але головніше інше.
Після цих виборів ці території та переможці отримають «особливий статус». Ось що важливе для Кремля.

Зараз Закон про особливий статус діє до 31 грудня 2019-го. Його мають або продовжити, або переписати, або ухвалити новий.
Те, що є зараз у цьому законі — вкарй неприйнятне. Що буде на момент виборів? Ось тут питання. І за це будуть (будуть?) битися у парламенті та на вулицях під парламентом.

Саме через це протистояння у Зеленського і запустили тему «путчу Порошенка». Усі, хто будуть протестувати проти «особливого статусу для маріонеток Кремля на Донбасі» будуть проголошуватися порохоботами та путчістами Порошенка.

І ще. «Особливий статус» для Донбасу — це не лише для Донбасу. Це сигнал проросійським силам і в інших областях — ви теж можете виторгувати собі «особливості». Треба тільки Путіна попросити…

Oleksii Bratushchak

ОФІЦІЙНО: ПЛАН ШТАЙНМАЄРА ПІДПИСАНИЙ.

Росія фактично отримує те що потрібно:
Терористичні ДНР/ЛНР стануть частиною України.
Вибори у ДНР/ЛНР відбудуться під «наглядом» ОБСЄ.
Закон «про особиливий статус» буде розроблений у Верховній Раді найближчим часом.

Не вдаваючись в подробиці — це здача національних інтересів України і капітуляція. Що б не говорив Зеленський, як би не замилював очі обмінами полонених та Томом Крузом.

Андрій Смолій

Следование «формуле Штайнмайера» — это согласие на Приднестровский вариант разрешения конфликта. Об этом заявил бывший замминистра по вопросам оккупированных территорий Георгий Тука

«Если в двух словах — нас вталкивают в Приднестровский вариант. Формально «формула Штайнмайера» касается проведения выборов на оккупированной территории. Это фактически способ легитимизации оккупационных администраций», — сказал он.

По его мнению, если «президента» Приднестровья никто не признает, то Украину подталкивают к тому, чтобы «президентов» молодых «республик» страна сама же и признала. В качестве субъектов.

Народний депутат України Микола Княжицький заявив про свою позицію та позицію фракції щодо «формули Штайнмаєра»

«Очевидно, що сьогодні ще нічого не відбулося, має відбутися самміт Нормандської четвірки. Український парламент може проголосувати за капітуляцію. Я не вірю у те, що український парламент на це здатний. Парламент буде дивитись, звичайно, на реакцію суспільства. Ми маємо бути разом, щоб відстояти тези про те, за що українці боролись століттями — насправді незалежність України» — спрогнозував Княжицький.

Він також додав, що доєднання до нас без жодного контролю окупованих територій, амністія бойовиків і багато інших жахливих речей , передбачених цією угодою, перетворить нашу державу фактично на країну без кордону з Росією.

Поделиться:
Загрузка...