Післямова до дискусії «Посадити Порошенка»

133
Є один надзвичайно важливий аспект у цій історії, котрий мало хто досліджує — ставлення Заходу. А марно.

Цивілізований світ із надзвичайною чутливістю ставиться до такого роду кримінальних справ у «молодих демократіях», бо загрозу політичних переслідувань вважає для конституйного устрою набагато серйознішою, аніж непокарання можливого злочинця (крім консенсусних випадків, як із Януковичем). Що ж ми маємо в даному разі?
1. Янелох із перших днів на посаді обсесивно марить ідеєю відправити Порошенка за ґрати (причому, публічно). І це очевидним чином наводить на думку про зведення особистих рахунків шостого президента з п‘ятим.
2. Робить він це не в прив‘язці до конкретного злочину, а «взагалі», чим не залишає сумнівів щодо політичного характеру переслідування.
3. Більша частина розслідуваних справ є нікчемними чи неправдивими завідомо, але автори таких заяв про злочин самі об‘єктами уваги правоохоронців не стають. Бо діють на замовлення влади.
4. Оприлюднені понад рік тому «плівки Труби» чітко доводять, що саме ОП направляє правоохоронні органи в цьому питанні, порушуючи низку статей КК, а правоохоронці незаконні вказівки залюбки виконують.
5. Ну, і останнє, але надзвичайно важливе. Вкрай розчарований Зеленським (і процесами в Україні взагалі) Захід сьогодні розглядає Порошенка як найнадійнішого свого союзника і партнера в Україні. А після зміни Адміністрації в Білому домі — безальтернативного. І таким союзником Захід не ризикне, тим паче, враховуючи п.п.1-4.
Практично це означає, що, навіть якби завтра портнови-татарови якимось дивом знайшли епізод, по якому Порошенка можна притягнути до відповідальності, а дебіли, котрих вони напризначали на ключові посади в правоохоронній системі, зуміли зварганити з цього щось подібне до кримінального кейсу, Захід за жодних обставин уже цьому «правосуддю» не повірить. І захищатиме Порошенка всіма доступними методами, коли владі доведеться не просто забути про допомогу МВФ, а готуватися до серйозних санкцій самим причетним до політичного переслідування особам (та й цим воно може не обмежитися).
Таким чином, Зеленський може наодинці продовжувати дрочити на портрет Порошенка за ґратами, але жодних практичних наслідків це не матиме
P.S.
Mason Lemberg:
У всіх країнах ЄС розпочалась вакцинація.
Напередодні всюди доставили вакцину, яку охороняють спецпідрозділи поліції чи військові
В Україні спецпідрозділи поліції охороняють концерт 95 кварталу від підприємців. А вакцину країні, яка обрала президентом клоуна, постачати взагалі ніхто не збирається
Це про контрасти
Захотіли 2 роки тому жити як лайно — живіть як лайно, лікуйтесь концертами клоунів тепер
Валерій Прозапас:
В Євросоюзі розпочинається маштабна вакцінація ВСІХ 450 мільйонів його жителів.
В Британії вже вакциновано 600 тисяч громадян.
Зато наші «чємпіони» ніколи «не допустять внєшнєго управлєнія», за антивірусні гроші побудують ще 4 кільметра доріг на 1,5 мільярди — і назло англічанам зроблять якусь нову смішну сценку про Гонтареву, бо вона чомусь працює на Кабінет Її Величності замість валятись в ногах у Коломойського.
Так опинитися на задворках цивілізації лише за півтора року це треба вміти.
І якби не той маразматик Лукашенко — то зараз саме Україна б відігравала роль Північної Кореї в Східній Європі, але за наступний рік «новиє ліца» зможуть, вєрім, молімся.
Юрій Каракай:
В Боснії депутатом став наркодилер, який переміг під гаслом: «Мій грам завжди був грамом». Тобто, він не обманював їх малолітніх дітей, коли присажував на наркоту в місцевих школах — чесна людина. Раби радо, щирим серцем обирають януковичів, кернесів і повій з бандитських саунах.
Тут нема логіки, дія виконується автоматично. В голові кожного покруча вмикається система «свій/чужий». При цьому, «свій» може робити все що завгодно (головне, щоб не забував звідки він) і йому проститься все. «Чужому» — не пробачать навіть те, чого він і не думав робити.
Європейська Солідарність передбачає, що у бюджеті Києва закладені ЗНАЧНІ КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ.
«Важко підозрювати, коли цілком упевнений.» (С.Є. Лец)
тётя Роза:
По уровню жизни Россия показала высокий результат, войдя в первую сотню стран! Всего немножко уступив Руанде. Вот, что значит рывок и вставание с колен!
Ирина Медушевская:
Вы очень удивитесь, но у меня к Шестому всего лишь один вопрос: Когда наш боец истекал кровью, и спасти его под огнем противника не было никакой возможности, шож ты, гад такой, не снял трубку и не позвонил своему божеству Путину, упросив его прекратить огонь хотя бы на час!
На один час! И Журавля мы бы спасли! Но не позвонил. Не способен на мужской поступок. О чем еще можно говорить и что обсуждать в тивилизоре?
Поделиться:
Загрузка...