Підрив мотивації — найголовніша мета супротивника

805
Впевнений на 100%: в ОП Зеленського зірвали операцію з захоплення вагнерівців, щоб Україна не отримала приклад перемоги.

Перемоги об’єднують суспільство. Перемога над ворогом, окрім просто прямих відчутних вигод у вигляді свідків збиття МН-17 і «обмінного фонду», стала б надпотужним мотивуючим чинником для суспільства продовжувати боротися, а не домовлятися з РФ.
І ось тут декілька моментів.
Зеленський психологічно неготовий боротися з Кремлем. Його виборець — втомлений від війни у ресторані і кафе «пацифіст». Санкціонувати захоплення вагнерівців — підіграти виборцю Порошенка.
Другий момент, операцію санкціонував Порошенко. Дріб’язковість Зеленського не раз продемонстрована і для нього це був важливий момент.
Третій момент — оточення Зеленського ділиться на дві категорії: злочинці і агентура. Злочинці це обмежені в більшості хапуги, у яких горизонт планування «прібарахліться і внуков прібарахліть». А от колективний портнов вчився у школах КГБ, або взагалі є сином ГРУшника, як Єрмак, і знає, як бити у вузлові точки суспільства-об’єкта агресії, щоб його знищити.
«В одной из первых советских работ [о разведке]…
— К числу важнейших политических задач разведки относится оказание целенаправленного воздействия на население враждебного государства посредством прессы, пропаганды, распространения слухов, распространения определенных идей и взглядов, подрывающих веру во власти собственной страны.»
В даному випадку — віру у свою державу. Мотивація — основа бійця. Підрив мотивації — найголовніша мета супротивника. Їм треба, щоб українці були полохливим стадом, зрадженим і кинутим всіма, чия власна влада — головний ворог, яке боїться і біжить стрімголов на легкі укуси з боків, бо «немає захисту і немає справедливості».
Дай ГУРівцям дістати з рашки тих, хто вспорював українцям животи, і показати у клітці — і кінець грі, якій сотні років.
Агентура в той момент зробила ВСЕ, щоб операцію зірвати. Зеленський спасував і тепер у агентури компромат на нього перед Україною.
Про тарифи і перекриття трас
Сьогодні їхав по Україні з «точки А» у «точку Б»…
По одній із трас не зміг проїхати, бо украінці іі перекрили, вимагаючи зниження тарифів.
Чесно скажу — неприємно, бо прийшлось зробити «гак», але вважаю вимоги цих людей абсолютно справедливими: коли мільярдери здобувають надприбутки, люди зубожіють…
«Зелена» влада і тут надурила всіх. Очікувано.
Та хвилює мене не те, що Зеленський обслуговує інтереси олігархів, імітує президента, записує відосики з Буковеля тощо.
Найбільше вражає нездатність так званої української влади чинити спротив російській агресіі, протидіяти кремлівським покидькам з опзж та будувати Самостійну Соборну Державу.
Виглядає на те, що ці «зелені хлопчики», інфільтровані російською агентурою, руйнують все, до чого торкаються, і своіми діями або бездіяльністю, здають нашу Державу.
Це видно і по Фронту, і по тилу…
Їм не заважали:
— відверте капітулянтство нової влади;
— реванш ригів за її сприяння;
— дикий непотизм і непрофесіоналізм;
— суцільна брехня й окозамилювання;
— різкий відкат у боротьбі з корупцією й транспарентності влади;
— давно не бачені масштаби пограбунку країни олігархами.
Аж тут прийшли платіжки (цифри в яких пов’язані, значною мірою, саме з мародерством олігархів). І частина виборців Зеленського почали щось підозрювати
Поделиться:
Загрузка...