Неймовірний лицемір: Під час захоплення Криму Зеленський знімався в Росії

145
Президент Володимир Зеленський, який заявив про готовність «померти, але не пустити «зелених чоловічків»», під час окупації Криму знімався в кіно на території країни-агресора.

Про це пише у Фейсбуці народний депутат Гео Лерос.

«Коли йшла війна, Зеленський вмирав у Росії на зйомках фільму «8 перших побачень»», — написав він.

У пості Зеленського від 6 серпня 2014 року, на який посилається Лерос, сказано: «У Росії я дійсно був на зйомках фільму «8 перших побачень», які успішно завершилися ще на початку червня. Люблю вас Люди. Мир вам. Бережіть один одного» .

Нагадаємо, в інтерв’ю виданню Axios Зеленський сказав: «Якби я тоді був президентом, ми б там усі померли в Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили».

Витягнути одного пораненого сержанта за 300 метрів від наших позицій «головнокомандувач» Зеленський не спромігся, хоча брав «ситуацію під контроль» — а Крим би він «захистив», да, так би і зробило це трепло.
Операція з захоплення Криму розроблялася з моменту прихода Путіна до влади, його доля була вирішена задовго до 2014 року, з обранням кремлівської підстилки Януковича та призначенням в керівництво армії російських офіцерів.
Як зараз призначають агентуру в ОП, ватників в армію та за допомогою Портнова руйнують силові структури — і ще невідомо коли і чим нам це відіб’ється.
І сьогодні черговий загиблий від кулі снайпера, побачимо чи здатен буде наш «захисник Криму» хоча б вимовити прізвище «Путін», бо санкції на вбивство так чи інакше дає саме він.
Це складніше ніж заднім числом героєм бути, хоча в розпал подій в Криму — Зеленський кіно про свіданія в Москві знімав.
Неймовірний лицемір.
Поделиться:
Загрузка...