Категории: Украина

Під час війни всю правду знати зайве, інакше думки у людей з’являться, — Буданов

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що суспільство має дізнатися всю правду про війну згодом, але не під час активних бойових дій.

Про це він сказав в інтерв’ю військовослужбовиці та телеведучій Анні Максимчук, відповідаючи на запитання: чи потрібно суспільству знати правду, яка відбувається на фронті.

«Суспільство має бути готове дізнатися правду з часом. Під час війни всю правду знати зайве. Інакше можуть різні думки у людей з’являтися», — сказав Буданов.

Водночас він наголосив, що не йдеться про спотворену реальність чи щось таке.

«Я не кажу про те, що спотворена реальність чи щось таке. Ні. Просто свідомість не у всіх людей пристосована для сприйняття жорсткої правди. Не треба цим, як то кажуть, випробовувати людей. Все має бути дозовано», — заявив керівник ГУР. 

Манекен знов виліз з табакерки і озвучив принцип ОПи:

«Під час війни всю правду знати зайве, бо у людей з’являться думки», — Буданов.

Уявіть весь цинізм та ницисть хлопа із накачаними губами.

Їжте шашлики, українчики, правда не для вас. Ми будемо красти і брехати, тільки проголосуйте за нас — зробіть себе ще раз.

Леусенко

Мало у кого бачив стільки недоречного пафосу як у Єрмака з нагоди третьої річниці перших звільнень територій після повномаштабного нападу — всі ці «три роки звільнення Бучі!’, «не забудемо злочини!» і т.д., (хіба що від Верещук це виглядає ще лицемірніше).
…а наприклад річницю «розведень військ» теж не забудете?
Може річницю «визначення нових ділянок розмінування»?
Чи річницю урочистого «дострокового пуску шатлів через Чонгар»?
Ну хоча б річницю «подачі заявки на достроковий вступ в НАТО» (да-да, було таке шоу).
І особисто я б звернув увагу на смішну річницю обіцянки Подоляка «оновити дані в ТЦК».
Такі річниці «нові ліца» намагатимуться стерти з пам’яті суспільства, саме для цього «підручники» з історії у нас тепер пишуться продюсерами 1+1 — і це вже нічим не прихований курс на росію-білорусію. Тє.

Тут цікаві навіть не зарплати, а що кожен з цих виbляdків-міністрів Єрмака є державним злочинцем, причетним до розкрадань мільярдів та дій проти України. І вони це чудово знають — свідомо пішли на угоду з агентурою рф. Кріт створив свою державу в державі, офуєть

ЗЕгевара

Ірина Шило, тодішня дружина колишнього радника Офісу президента та співробітника Служби безпеки України Артема Шила, якого підозрюють у заволодінні коштами «Укрзалізниці» , в 2021-2022 роках придбала у Дубаї нерухомості на 4,3 мільйона доларів.

Про це йдеться в розслідуванні проєкту «Схеми» (Радіо Свобода).

Нерухомість дружини Шила в Дубаї

Зазначається, що це загальна вартість 9 об’єктів нерухомості, розташованих в різних районах найбільшого міста в ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати — Ред.).

За інформацією журналістів Ірина з грудня 2021 року по червень 2022 року стала власницею 8 квартир в житловому районі Al Barsha South Fourth та одного готельного номеру в районі Marsa Dubai, на узбережжі Перської затоки. В дубайських реєстрах всі 9 об’єктів нерухомості були прив’язані до особистого номеру телефону Ірини Шило. Згідно з даними витоку даних про власників нерухомості у Дубаї, для придбання цієї нерухомості, ймовірно, скористались послугами ріелторки-українки.

В розслідуванні йдеться, що 8 квартир, загальною площею понад 730 квадратних метрів, розташовані в трьох житлових комплексах забудовника Ellington Properties: дві квартири в ЖК Belgravia, три – у комплексі Belgravia III та ще три – в ЖК Harrington House.

З того ж витоку даних випливає, що вартість восьми квартир склала майже 2,3 мільйона доларів США. Але у власності родини співробітника СБУ нині їх вже немає, апартаменти продали у період з вересня 2022-го по жовтень 2023-го – в середньому за тією ж ціною, за якою їх придбали.

Найдорожча нерухомість, оформлена на Ірину Шило у Дубаї – це готельний номер на 178 квадратних метрів в елітному комплексі Jumeirah Gate Tower 2, також відомому як п’ятизірковий готель та житловий комплекс Address Beach Resort/Residence. Апартаменти купили у березні 2022 року за понад 2 мільйони доларів.

Однак цей готельний номер вже також не перебуває у власності родини Артема Шила. Транзакції з Дубайського земельного реєстру свідчать, що у вересні 2024 року новий власник заплатив за нього 2,6 мільйона доларів США, що на більш ніж 500 тисяч дорожче за початкову ціну.

Шило сказав, що опублікує податкову декларацію по закінченні воєнного стану

У коментарі журналістам Артем Шило повідомив, що з військової служби у лавах Служби безпеки України він «був звільнений 31.08.2021 року і повторно мобілізований вже після початку повномасштабної російської агресії – з 04.08.2022 року».

«Що стосується декларування доходів, то у період воєнного стану окремі категорії посадовців, до яких була віднесена і обіймана мною посада у Службі безпеки України, не подають декларації. Так, відповідно до ч. 7 ст. 45 закону України «Про запобігання корупції», особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які є суб’єктами декларування з числа військовослужбовців різних військових формувань, утворених відповідно до законів України, подають декларації не пізніше 90 календарних днів після припинення або скасування воєнного стану», — пояснив він.

Також  Шило пообіцяв, що «після припинення воєнного стану, коли таке декларування буде відновлене в повному обсязі, всі дані щодо змін майнового стану моєї родини будуть відображені в деклараціях в установленому законом порядку».

Справа ексрадника ОП Артема Шила

Нагадаємо, раніше антикорупційні органи викрили організовану групу на чолі з ексрадником ОП Шилом, яка заволоділа 94,8 млн грн під час закупівлі трансформаторів для «Укрзалізниці».

Про підозру у цій справі повідомлено 7 учасникам схеми.

Вранці 4 квітня ВАКС обрав запобіжний захід ексраднику ОП Шилу у вигляді тримання під вартою до 31 травня: Застава 30 млн грн.

Так що, кєйс про знамениті яйця по 17 офіційно оформлено НАБУ, і на харчуванні ЗСУ в 2022-2023 таки прікурілі на 700 мільйонів, саме в розпал найкривавіших боїв?
Зато як міністру Рєзнікову аплодували, і на капоти ніхто не пригає з криками про «відрубані рукі», і найантикорупційніші активісти скромно мовчать, і суворі воєнні на 1+1 нічого не розповідають — ОНО САМО, як завжди)
Насправді тупий дерібан вже давно став становим хребтом тіє сістєми, заради якої щось там ломалі вмєстє (яйця лише невеликий епізод барахління, від бракованих мін до «озеленень» прифронтових міст, та спецпенсій прокурорам-«інвалідам»);
просто одним такий стан речей вигідний, інші у нього на позітівному підсосі, а більшості соромно визнавати «проєбалі» своїх улюбленців, і на «єдыному» про таке не дуже покажуть, та і не в традиціях добрих українців осмислювати власні помилки.
_______
От тільки як в цьому лицемирстві і корупційній ренті на оборону війну не те що виграти, а хоча б не програти — те ще питання.

Последние новости

Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…

14 часов назад

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

20 часов назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

23 часа назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

23 часа назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

23 часа назад

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

2 дня назад