Першого командувача ССО України нагороджено орденом Легіон Заслуг США

45

Перший Командувач Сил Спеціальних операцій України генерал-лейтенант Ігор Луньов отримав орден Легіон Заслуг (Legion of Merit) Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки.

Фото: sof.mil.gov.ua

Нагороду вручив Командувач сил спеціальних операцій Збройних Сил США у Європі генерал-майор Девід Тейбор, повідомляє пресслужба ССО ЗСУ.

Як зазначеного у нагородному листі, генерал-лейтенанта Луньова відзначено за заслуги у створенні і розбудові Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

«Він забезпечив підготовку першої частини Збройних Сил України, сертифікованої як взаємосумісної з силами НАТО, для участі у Силах реагування НАТО, заснував 142-й Навчальний центр вишколу Сил спеціальних операцій та змінив усі аспекти відбору особового складу до служби у Силах спеціальних операцій, навчання та підготовки до участі в операціях на ротаційній основі», — сказано в нагородному листі.

Крім того, військовою нагородою Збройних Сил США «Медаллю за взірцеву службу» було нагороджено одного з офіцерів командування ССО. Цю медаль було вручено за виняткову взірцеву службу у якості офіцера під час операції «Freedom’s Sentinel» з метою підтримки місії «Resolute Support Mission».

Фото: sof.mil.gov.ua
Поделиться:
Загрузка...