Перша методичка «естественной сети позитивных блогеров» імені Єрмака-Подоляка озвучена

158
Перша методичка «естественной сети позитивных блогеров» імені Єрмака-Подоляка озвучена і пішла в мережу.
То такі тіпочки як Арєстовіч-Іванов грають роль «поганого поліцейського», концентровано кидаючись зеленим лайном в Порошенка і «ЄС» — а болєє лудшые блогери просуватимуть тези «ну не все ж зрада» та «просто провалена комунікація».
Наприклад зрив оборонного замовлення, скасування харчової реформи та зупинка будівництва житла для військових, це не зовсім «зрада» — ЗСУ ж поки що не розпустили, треба і позитив бачити.
І генерала Марченка для залякування тримали в клітці, а Ріф в СІЗО вже рік без єдиного доказу, то теж не «зрада» — просто «комунікація провалена», буває.
Як і таємна поїздка в Оман, справа «вагнерівців», портновщіна, закупка чеського металобрухту для армії, розкрадання антиковідного фонду — теж проблема «комунікації», а не те, що ви подумали.
Узбагойтесь, порохоботікі, нє всє так однозначно.
І що чиновнік ОП Татаров став говорити словами кремлівської пропаганди про «внєншєє управлєніє» то «естественним блогерам» не підозріло — головне що ВІН! ЇМ! РУКУ! ТИСНЕ!
ВАУ!
Заради цієї величі, натурально, варто біле пільтішко приміряти, тим більше і унікальне виправдання є, яке підкупає своєю універсальністью — «у нас к Порошенко многа вапросав», «пачіму він всіх не побідив, а тільки червоні лінії окреслює? Ганьба!»
Тільки знаєте що.
Зрада є зрада — бо ця влада не є українською, тому ваш «синдром Колумбєта» виглядає паршиво.
З приводу закритої зустрічі проукраїнських блогерів з представниками злочинного прокремлівського режиму
Якщо описати речі з правильними епітетами, то ситуація сама по собі вже виглядає огидно. Правда?
Але я не буду настільки категоричним як інші, відрікаючись від цих людей.
Причина проста: режим вчора злив їх сам, вони цього не чекали. Отже можна зробити висновок, що вони не вели себе так, як на це сподівались представники прокремлівських злодіїв.
І це дає сподівання на те, що може люди дійсно лоханулись. Але не відкидає претензій в надмірних амбіціях учасників (а нахя ви туди взагалі лізли? щоб потім виставити себе героями, які порішали за Ріфа?) і претензій світоглядного характеру.
Бо якого хя взагалі зустрічатись з цими утирками і при цьому розказувати ще й за те що в ОПІ не зняли портрети героїв? Це не заважає їм відпускати вагнерівців, торгувати державою, брати на роботу гуснявих скотів.
І якщо ви на 7-му році війни, в тому числі інформаційної, досі не зрозуміли, що найгірший ворог не той що йде у відкритий наступ, а той що маскується під свого і вбиває зсередини, то ви погані блогери. Кісєльови з соловйовими не зробили й десятої долі тих втрат, які спричинили Україні Маша Кольчуга і її виводок ручних шалав, що маскувався під антикорупціонерів. Скабєєва ніхто проти Славіка Вакарчука з його любов’ю до нетакіх русскіх і нетвоєю війною. Єдина Росія сопляки проти Самопомочі, розповідей про план мореля, неконституційність захисту України та іншої брехні, що розїдала і деморалізувала, вбивала народ гірше смерчів і градів.
Тому коли ви на 7-му році війни розказуєте що не зняли (пздц досягнення «не зняли») портрети героїв, при тому що коридорами ходить і в кабінетах сидить відкрита неприхована худоба, то ви виглядаєте нємножко по-дебільному.
Так само виглядають і аргументи про Ріфа, як мотив вашої участі на зустрічі. Типу вони не знають про Ріфа, типу не чули? Ні, вони все знають, чули. Це мерзенні подонки.
І зрештою, на що ви сподівались? На те що ви поговорите з якимись третьосортними клоунами подонків в рожевих сукнях і небритих пиках і вам відпустять Ріфа?
Зрештою, хто сказав, що якщо його відпустять через розмову з вами, а не розмову сашка пожинського і єрмака пів року тому, з того ж приводу?
Кароч
Я не відрікаюся від цих людей і досі вважаю їх нашими. Хоч буду тепер пильний.
Але відчуття неприємні.
Наче дивишся на індіанців, які повелись на скельця і віддають гвалтівникам своїх дружин і дочок, все те над чим вони працювали останнє десятиліття
Зараз вийшов с зустрічі в офісі президента. На зустрічі були присутні громадські діячі, а з боку президента Подоляк, Машовець та Арестович.
Запросили мене туди обговорювати питання національної безпеки, оборони та мінської групи.
За дві години розмови представники президента не підняли жодного питання у сфері безпеки та не озвучили їх бачення на ту проблематику, яка є. Питання стратегії теж не піднімалося, бо як казав Богдан, мабуть, немає часу займатись стратегією.
Я підняв питання державного оборонного замовлення та корупції в закупівлі закордонних Дан, замість української Богдани. За тією інформацією, яка є, то відкат з кожної Дани становить 460 тисяч євро, загальна сума, на яку завищене замовлення, — це 14,5 млн доларів. Тобто цю суму хтось з чинної влади покладе собі в кишеню.
Чіткої відповіді не було. Машовець сказав, що у Зеленського була нарада з цього приводу, але який буде результат і чи виконають ДОЗ невідомо. Якщо не виконають, то ЗСУ протягом 2-3 років залишаться без нової техніки, ракет, комплексів Вільха, Нептун, Стугна та іншої зброї, щоб протистояти ворогу. Головні персонажі провалу ДОЗ — це Таран та Хомчак!
Питання мінської ТКГ, та підігравання РФ. За все кажуть тепер відповідальний Арестович, але Кравчук продовжує сипати проросійські тези та робити антидержавні речі! Ще пан Арестович сказав, що Кравчук старий та їм маніпулювало ЗМІ Кліменка. На моє питання навіщо було брати стару людину, яка висловлює офіційну позицію держави, відповіді я не отримав!
По факту, можу сказати, що не побачив обговорення стратегічних питань та шляхи вирішення! Я не розумію навіщо мене кликали та що хотіли почути! Мені здається моя позиція їм відома!
P.S ще пан Подоляк кликав пити каву та обговорити питання агресії РФ та протидії, пишу відразу, щоб всі знали, та не казали, що після Іванова тепер і Кабакаєв блогер Подоляка!
Володимир Зеленський

що це було ?

Кремліські помийки перейшли всі дозволені межі. Вмикати терористів ДНР/ЛНР в прямий ефір? Зневажати українську мову? Звинувачувати Україну у війні? В порушенні «миру»? Легко. Все це відбувається на каналі «Наш».
А на екрані ви бачите Родіона Мірошніка, одного з ватажків терористів, якого 5 грудня (тобто вчора) телеканал включив в прямий ефір, щоб принижував Україну прямо перед днем Збройних сил.
Зате у Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення чомусь питання лише до «Прямого» чи «Еспресо». Зате Печерський Суд дозволяє проводити обшуки на тому ж «Прямому». А до прокремлівських псевдозмі у влади Зеленського питань немає? До включеного в ефір терориста? До постійно включеного Азарова? До постійних провокацій та антиукраїнських випадів?
Це не просто ЗМІ — це зброя по знищенню України. Зброя по дестабілізації нас зсереднини. І якщо цей кремлівський наступ не буде зупинений — скоро ці терористи будуть вільно ходити Києвом чи іншими містами.
Зливні бачки Кремля мають бути закриті. І якщо Нацрада, РНБО та Служба безпеки України
не приймуть негайних заходів щодо хоча б цього каналу — остаточно стане зрозуміло що вони заодно, чи не так?
Поделиться:
Загрузка...