Категории: Мнение

Перемога на Майдані це була лише перша битва Російсько-української війни

10 років тому ми розглядали перемогу на Майдані, як кінець випробувань і початок спокійного життя. Та насправді перемога на Майдані це була лише перша битва Російсько-української війни.
Стороною противника Майдан мав виключно росіян і їх агентів.
Янукович, азаров, захарченко, якименко, портнов, саламатін, лєбєдєв, навіть начальник президентської охорони кобзар і шут што-царьов — всі втекли в РФ.
Начальник СБУ росіянин якименко — в Україні взагалі проживав лише з 1998 року. Міністр оборони 2010-2012 росіянин саламатін — з 1999 року (Батько — Альберт Гергардович Саламатін, 1941 р.н. — працював міністром промисловості Республіки Казахстан[13](1992—1994);, головою Комітету вугільної промисловості при Мінпаливенерго РФ (1998—2000). Сам янукович завербований ще з часів бандитської молодості і просувався нагору російськими спецслужбами.
Всі ці калєтніки, баліцкіє — виключно російські персонажі, нащадки окупантів. Гяуляйтер баліцкій взагалі хизується, що він нащадок організатора Голодомору.
Станом на 2010 рік спецслужби РФ зуміли повернути своїх агентів до керування Україною. До речі ця спецоперація сама по собі є актом агресії.
Власне нема жодної людини серед банди колаборантів, кого б можна було назвати «укрАінцем с альтернатівним взглядом». Всі ключові особи, що виступали за утоплення українців у крові — росіяни і їх агенти.
Що б там не брехала кремлівська пропаганда про баївіков майдана, саме Москва під час перемовин Януковича з Майданом була єдиною, хто відмовилася ставити підпис під угодою про припинення кровопролиття. Компроміс Януковича з опозицією 21 лютого підписали Франція, Польща і Німеччина. А от представник РФ Лукін ставити підпис відмовився навідріз і навіть не з’явився на підписання.
Бо росія хотіла різанини.
За планом Янукович зобов’язаний був не тікати, а керувати розстрілом повсталої України, і як Асад, запросити російські війська на допомогу і втопити Україну в крові. У 78-ій дивізії ВДВ (м. Псков) в 20-х числах лютого 2014 року вже оголошена боєготовність. В 2022 році ця дивізія приймає участь в кидку на Київ і різанині в Бучі.
За цим планом РФ остаточно повертала б собі контроль над всією Україною і знищувала будь-яку останню опозицію.
І Путін підтвердив своїми діями 24 лютого 2022 року, що росія всі десятиліття переслідувала цю мету.
Але ми тоді перемогли. Українці продемонстрували вищу культурну і цивілізаційну складність, кращу організованість, а українські політики переграли російських.
Десятиліттями в Україні прийнято нарікати на нашу проукраїнську еліту. Робили ми це не розуміючи, часто піддакуючи пропаганді Кремля.
А насправді, саме політики Майдану переграли ворога на переговорах і загнали московського ставленика в пастку домовленостей. За угодою з Майданом Янукович формально робив лише незначні поступки — обіцянки (він думав цяцянки) дострокових виборів аж в грудні 2014 року і повернення Конституції-2004.
Але це зробило вибух міни прямо під ним. Його власне оточення побачило: пахан здав. Пахан, що поступається, більше не пахан.
В цю мить поплічники Януковича посипалися, король залишився голий, злякався і втік.
КГБ намагалося обезголовити наш Майдан, а ми обезголовили їх.
21 лютого 2014 року вдень — підписана Угода між опозицією і Януковичем.
21 лютого 2014 року ввечері — депутати опозиції переконали Верховну Раду проголосувати «за» (386 депутатів[266], 140 депутатів — Партії Регіонів) Постанову за повернення Конституції 2004, за якою Янукович остаточно втратив повноваження.
21 лютого 2014 року вночі — Янукович втікає з Межигір’я.
22 лютого о 17 годині 11 хвилин[269] Верховна Рада України 328-ма голосами народних депутатів констатувала, що Віктор Янукович самоусунувся від посади Президента України.
23 лютого 2014 року — фракція Партії регіонів відхрещується від свого президента, засуджує бандита та його найближче оточення:
— «Ми, фракція Партії Регіонів у Верховній Раді України і наші однопартійці, рішуче засуджуємо злочинні накази, що призвели до людських жертв, до порожньої скарбниці, величезних боргів, ганьби в очах українського народу і всього світу, в результаті чого наша країна опинилася на краю прірви, загрози розколу і втрати національного суверенітету»[272]
Опозиція майстерно скористатися розгубленістю команди противника і нав’язала розгубленому противнику власні дії. Парламент оголошує закінчення АТО в центрі Києва і відведення військ. Король залишається голий. Між російьским гяуляйтером і українцями не залишається військ. Патологічно лякливий, що падає від яйця, Янукович тікає.
Наглі і самовпевнені вєлікороси сподівалися легко взяти наївних українців. Та не сподівалися, що українці виявляться розумнішими за них.
10 років тому ми виграли свою першу битву у війні за Незалежність. 10 років тому Мордор контролював і вбивав українців по всій території України. А тепер Москва змушена оголити дикий оскал на весь світ, захоплювати наші території, розшукувати і вбивати українців за проукраїнські погляди.
Але вибили орків з Києва, вибили з-під Києва, виб’ємо і з всієї території України. Не залишиться їх в кінці і в Москві.

Последние новости

Тотальний дефіцит бензину в Іркутську

Ситуацію на окупованому півострові Крим погіршується щодня. Люди розповідають про відсутність бензину, черги, відключення електроенергії, перебої зі зв'язком, порожні полиці…

9 часов назад

Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова

24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.…

9 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

21 час назад

Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

До 2014 року Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були глибоко інтегровані у водогосподарський комплекс материкової України. Історично Крим –…

1 день назад

Хто і чому залишив країну без ракетного щита?

Україна могла зустріти 24 лютого сотнями ракет. Хто і чому залишив країну без ракетного щита? У період з 2014 по…

2 дня назад

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»: Чому Київ не має права мовчати Сучасний колоніалізм не потребує окупаційних адміністрацій чи військових гарнізонів.…

2 дня назад