Печерский суд снял арест с 415 объектов недвижимости Коломойского

60
Печерский райсуд Киева удовлетворил ходатайство ООО «Приватофис» и снял арест с 415 объектов недвижимости компании Игоря Коломойского.

Об этом сообщает «Finbalance«.

«Не может быть применена мера уголовно-правового характера по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 5 ст. 191 УК Украины, в том числе, конфискация», а «арест был наложен без доказательств соразмерности стоимости недвижимого имущества, на которое был наложен арест, с размером ущерба, причиненного уголовным правонарушением», — говорится в решении суда.

Согласно судебным материалам Приватбанк предоставил кредит для ООО «Приватофис». При этом в залог для финучреждения были переданы доли в уставном капитале компании-заемщика, владельцами которых являются в т.ч. ООО «Тайлон», ООО «Эл Ти Групп», ООО «Агентство Новый мир», ООО «зернопоставки-М».

Сейчас Хозсуд Днепропетровской области рассматривает дело по иску Приватбанка в упомянутых компаний, а также ООО «Канделла», ООО «ОПФ», ООО «Элара», ООО «Коммунальное обслуживание домов» об обращении взыскания на их доли в уставном капитале ООО «Приватофис» в счет погашения задолженности ООО «Приватофис» на сумму 689 млн грн. Кроме этого, Хозсуд Днепропетровской рассматривает еще ряд исков Приватбанка к ООО «Приватофис» о взыскании задолженности по кредитным договорам от 17.12.2008 на сумму более 500 млн грн.

Однако на данный момент рассмотрение этих споров суды приостановили до вынесения решения по делам, в которых Приватбанк просит судей признать недействительной одностороннюю сделку в форме заявления ООО «Приватофис» о зачете встречных однородных требований.

P.S.

«В Австралії підлітки проїхали тисячу кілометрів на викраденій у батьків машині!». — так відреагував ТСН на новину про зняття арешту з 400 об’єктів Коломойського Печерським судом.

«Британська прем’єрка Тереза Мей вкотре вразила усіх своєю незвичною любов’ю до танців» — ось це повідомлення дуже важливо знати глядачам Г+Г замість новини про закінчення епохи бідності Коломойського.

«Біля узбережжя Великої Британії дайвери зустріли величезну медузу». — чергова важлива новина цього дня.

Це все — сюжети ТСН за один вчорашній день.
Сюжету про Коломойського, звичайно ж, немає.

Ось таке закінчення епохи брехні. Тепер більше не буде брехні, коли всі канали захопив Порошенко і забороняв себе критикувати. Тепер буде епоха правди!
Тепер кожного дня будуть народжуватись пандочки, а українські корови давати рекордні врожаї. А про те, що свинарчуки Президента вас грабують, вам більше не скажуть. Україньский кісєльов Наталя Мосейчук не на те найнята.
І я вчергове вас з цим вітаю!
Ви здєлалі іх вмєстє!

Джон Сміт

P.P.S.

Ви бачили як після зняття Печерським судом арешту з 415 об’єктів нерухомості Коломойського в рамках справи Привату… бачили як антикорупціонери з Transparency International знизили індекси корупції України до 336 місця в рейтингу між Кампучією Пол Пота і Римом часів Нерона?
Не бачили?

Ви бачили антикорупційні маніпуляції по всіх каналах про те, як Зеленський під час війни вкрав щонайменше мільярд гривень?
Не бачили?

Ви бачили відеозвернення Зеленського з обіцянками люструвати всіх суддів (#ябпідтримав), працювати на зарплату, з обіцянками відрубати руки олігарху, який обкрадає простих людей?
Не бачили?

Ви бачили емоційний спітч Вакарчука, який виганяє з першої десятуи списку 9 людей, за те, що вони корчили з себе антикорупціонерів, не будучи ними і не борючись з корупцією? А чули як Вакарчук кричав на старого Коломойського?
Не бачили? Не чули?

Сьогодні ввжливий день. Індикативний.
Свині показали свої рила, показали їхню боротьбу з корупцією.

Настав час свинарчуків, які проголосують за активний чи мовчазний грабунок свинями України з надією, що і їм перепаде якась крихта.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...