Парад цього року буде. Після 2,5 років перерви. Зеленої

91
Напередодні святкування 30-річчя Незалежності ЗЕботва пробиває чергове дно. Люди які за Порошенка і 2 рокі після Порошенка доводили всіма силами що Парад — непотрібний, а перфоманси ЗЕ з Сердючками та Зібровим це ледь не ідеал святкування, тепер…

Ні! Вони не пишуть про те що Парад — потрібний, що це акт єднання нації і усвідомлення українцями що всі ми — єдине ціле. Вони не пишуть, що Парад — це день коли громадяни віддають шану своїм захисникам на плечах яких тримається їхня держава. Вони всього цього не пишуть — бо очевидно, їм зразу ж нагадають їхні власні слова в часи попередніх парадів.
Знаєте про що пише ЗЕботва? Що порохоботи, мовляв, поширюють ненависть до Параду, і цим підтверджують, що вони патріоти не України, а конкретно політика Порошенка — в Україна їм, мовляв, до лампочки.
Зрозуміли? Навіть про парад влаштований їхніми зеленими вподобанцями вони не можуть написати без Порошенка. На більше в них нема ані фантазії, а ні розуму.
Про що це говорить? Про те що чхати їм на Україну — і підтвердження тому, що президента Зеленського вже НЕ кличуть на саміти НАТО. Їм чхати на людей — і підвердження тому, що смертність в Україні проти 2020 р. підскочила на 21,6%. Їм чхати на українську промисловість — і підстведження тому, що вони самі гноблять єдиного в Україні виробника суден «Кузню на Рибальському» і автовиробника «Богдан» виключно з політичною метою. Їм чхтаи на ЗСУ — бо з/п у ЗСУ вони не підвищували з часів Порошенка.
Їм не чхати тільки на Порошенка. Тому, що Порошенка вони панічно бояться. Бо повернення Порошенка в президенти — їх страшний сон.
Бо парад вони влаштували не через прилив патріотизму, а аби перехопити тему війська де внесок Порошенка просто не можна не помітити. З тою самою метою вони покликали патріарха Варфоломія — бо Православна Церква України, це безперечне досягнення Порошенка. Лише з мовою треба щось їм зробити — наприклад перестати знімати «Кварталу-95» серіали для російських каналів, з Кабаєвою у керівництві.
І буде повний набір — Армія, мова, віра. За Порошенком. Бо нічого свого придумати вони ну просто нездатні. Тому й бояться.
І я скажу так — правильно бояться. Але на їхньому місці я боявся б не Порошенка особисто, а тих хто зараз знаходиться біля Порошенка. Бо всі ми нікуди діватися не збираємося, незважаючи на те, буде з нами Петро Олексійович, чи ні. Серед тих хто зараз біля Порошенка за 2,5 роки — жодного конфлікту і тушки. І ми владою станемо обов’язково.
А ми не злопам’ятні — ми пам’ять гарну маємо. Ми точно не забудемо і те як руйнували все здобуте за Порошенка, і як гробили вітчизняних виробників (аби дошкулити Порошенко), і як садили бойових генералів — аби вибити з них показання на Порошенка.
От цього вам треба боятися. Бо це — неминуче. Ми цього не забудемо. І відповідати доведеться.
Це так само неминуче, як Парад на День Незалежності. Так-так, той самий парад який цього року буде. Після 2,5 років перерви. Зеленої.
Поделиться:
Загрузка...