ПАРЄ влаштовує репресії проти українців за скаргами росіян

46

Народного депутата Алексея Гончаренко временно лишили права голоса в Парламентской ассамблее Совета Европы. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

По словам Гончаренко, его лишили слова в ПАСЕ на три месяца из-за доноса главы российской делегации Петра Толстого по ситуации на зимней сессии.

«В этом доносе он написал, что я оскорбил его целых два раза и назвал мою речь hate speech. Тогда Толстой пожаловался на меня, написал донос, хотя накануне во время зимней сессии ПАСЕ включался в эфир пропагандистской программы «60 минут» и называл Украину «фейковым государством»», — написал нардеп.

P.S. ПАРЄ влаштовує репресії проти українців за скаргами росіян‼️

Олексія Гончаренко позбавили слова на три місяці через те, що одному з окупантів не сподобалось якими словами він називає мерзоту з Держдуми у своєму блозі.

Докотились, називається. Рашистів підтримали європейські ліві, соціалісти і ліберали.
Я вважаю, що після цього українська делегація має бойкотувати асамблею. І не тільки сама, а й провести перемовини з іншими делегаціями та окремими делегатами щодо бойкоту всіх засідань в рамках ПАРЄ.

Саме ця промова в ПАРЄ в січні під час зимової сесії особливо обурила російську делегацію. Тому що там я розказав всю правду про Путіна, його режим і його посіпак.
Тоді в ПАРЄ я нагадав усім один цікавий факт: в цей день в 1924 році був відкритий мавзолей з тілом Леніна. Пізніше до нього приєднався Сталін. Тепер Путін хоче створити власний мавзолей. І він побудував його в Геленджику, за більше ніж мільярд доларів. Цей палац пам’ятник корупції, війні та вбивствам ― трьом китам на яких тримається путінський режим.
Чому тоді “шістки” Путіна знаходяться з нами в одній залі? Вони співучасники його злочинів, а не парламентарі. Досить робити вигляд, що зі злочинцями можна про щось домовитись. Путіна потрібно зупинити!
Від почутого здав голова російської делегації, українофоб і антисеміт Толстой. Він вимагав «оградить» російську делегацію від правди. Вона ні їм, ні путінським пропагандистам не потрібна.

Коли ПАРЄ «привітала» Зеленського з обранням, повернувши російську делегацію, експерти прорікли кінець епохи перемог і початок епохи ляпасів Україні на міжнародній арені.
Бо зовнішня політика — це і мистецтво, і наука, і високопрофесійна сфера.
Наші перемоги в ПАРЄ часів Порошенка — це синергія особистого залучення Президента, роботи дипломатів 24/7, активного залучення в цю роботу народних депутатів — як членів делегації, так і профільних комітетів. Росія такій синергії програвала. І це стало звичним — і здавалося таким легким, неначе саме собою зрозумілим…
А тепер за доносом росіян

Олексій Гончаренко

позбавляють слова. Росіяни і їхні посіпаки знахабніли, бо не бачать гідної відповіді.

В ОПі, певно, радітимуть. А дарма. Бо слова позбавили не Гончаренка чи «ЄС», а Україну. І відповідь мала би бути системною і жорсткою. Але не буде.
Поделиться:
Загрузка...