Ось як працює ворожа пропаганда

248
Попередня була погана влада. Нє, ну так наче нормальні, дипломатія, питань нема, від Росії захищали. Але ж там був Свинарчук. Він крав. Рік, правда, пройшов, а це ніяк не довели, але то таке.
А ще там був Пашинський. Ви подивіться яка у нього морда некрасіва. А ще в поганій владі був Юла Генплокулол. Він картавив смішно. Тому влада була погана. Був у ній Кононенко. Цей просто поганий. Ну а очолював цю владу найгірший Порошенко з Рошеном, ви прєдставляєтє: в пайок баєвіков на Данбасє входят канфєти Рашен!
А тепер прийшла нова, хороша влада. І кого ж ми в ній бачимо?
Один слуга — гвалтівник по малолітці. Одразу видно: нова, гарна влада, з чесними людьми, що не гидують тиснути руку такому покидьку. Другий слуга наймає проституток прямо в залі ВР. У третього — 20 квартир на чесній журналістиці і мама любіт биструю єзду. Нєт нікакого крізіса, оні просто пздят наши бабкі. Новий Генпрокурор — для президента «он 100% мой чєловек» з дітьми і дружиною-громадянами Франції. Хороша влада. Голова Офісу Президента — рєшала олігарха. А змінив його на цій посаді адвокат Єфремова, який на плівках Труби втручався у правосуддя на стороні свого клієнта. Нові принципи української політики. Досить кумівства! Тому заступник спікера протягне свого братішку в Раду, а помічника братішки — на посаду голови Хмельницької ОДА. Ну а голова фракції слуг пропонує дати воду в Крим. Це дрібниці. Прем’єр — просто якийсь клоун на самокаті нізвідки, і сам це розуміє. Ну і потерпілий Президент. Найвеличніший лідер сучасності. 8 разів відпочивав за півроку.
Насправді всі 5 років ворожа пропаганда точково била по певних людях, щоб демонізувати їх в очах суспільства. Мізки населення оброблялися методично і наполегливо.
І населення на виборах змінило владу на збоченців, наркоманів, шарамиг і ледарів. Хоч би гірші, але інші.
Тепер вони відводять військо, погоджуються на вибори під окупацією і дозволяють собі розмовляти про поставки води в Крим.
До речі, дві платіжки за газ не забудьте заплатити. Там штрафи.
Ось як працює ворожа пропаганда. Самі ключі від фортеці ворогу винесли.
П.С. Вчора Фейсбук зробив заяву, що видалив зрадоботсько-зелефільскі акаунти, що управлялися російською розвідкою. Так, кстатє.
Поделиться:
Загрузка...