Новоявлений диктатор насправді є лише інструментом Кремля

74
Диспозиція 2022.
Цього року якось не міг відповідати на різдвяні привітання традиційним «Веселих свят». Вважав це неадекватним тому, що нам належить пройти в 2022. Прошу вибачення за негативну картину, яку викладаю. Але вчасно поставлений діагноз — головна умова перемоги над хворобою.
1. Посадка лідера опозиції та знищення свободи слова в Україні — головна передумова побудови авторитарного Зе-режиму.
Арешт майна Порошенка і його колишніх телеканалів — лише перша ластівка зачистки опонентів Зеленського.
Вже в найближчі дні підприємствам Ахметова нарахують 50 млрд недоімки з рентних платежів (яку вже «виявили» у Арселор-Мітала та Феррекспо-Полтава після зміни заднім числом
методики нарахування)
Це неминуче приведе до арешту всіх активів та рахунків ДТЕК. Ціль — телеканали олігарха, які дозволили собі транслювати неприємні Зеленському ток-шоу.
Такий авторитаризм — дуже поганий відкат у часи Януковича. Але не смертельний. Пережили дніпропетровську і донецьку мафію, переживемо і естрадно-циркову.
2. Але проблема в тому, що сам новоявлений диктатор насправді є лише інструментом Кремля.
Російська кротоферма в Офісі Президента України використовує комплекси, примхи та некомпетентність Зеленського для розвалу української Держави.
Найвідоміший приклад — злив спецоперації проти « вагнерівців».
Те саме — рукотворна енергетична криза, в результаті якої зупиняються цілі галузі, а країна стала заручником російського вугля і білоруської ел/енергії.
Те саме — з будівництвом доріг, яке забрало у Армії можливість розвиватися.
Аналогічні результати будуть і з штучним донарахуваннями ренти ДТЕКу, Арселору та Феррекспо-Полтава. Буде відос гаранта про боротьбу з олігархами, а в результаті зупиниться ключова для наповнення бюджету гірнича галузь економіки. Країна стане ще слабішою.
Всі лінії напруги — від мітингів на захист Порошенка до енергетичної та фінансової кризи — зійдуться в лютому.
Десь на цей час влада планує ізолювати лідера опозиції П. Порошенка, зачистити телепростір і поїхати на поклон до Путіна. Далі легко спрогнозувати повернення Зеленського із сумновідомим по Мюнхену-38 «я привіз вам мир».
Насправді, нам спробують привезти легалізацію терористичних республік через референдум або й прямо через контрольовану ВР.
3. Недопущення легалізації цієї ракової пухлини підконтрольних РФ терористичних утворень в український державний організм — головне завдання проукраїнських сил.
Майдан — дуже ризикований спосіб. Кремль вже готовий і до провокацій в стилі Алмати і до введення «миротворців»-окупантів.
Мовчазне сприйняття лнр/днр — прямий шлях до виникнення нових і нових антиукраїнських «народних республік». Яким допоможуть ті ж російські зелені чоловічки.
З моєї точки зору єдиним способом зупинити цю смертельну загрозу можна лише через ліквідацію зеленої монобільшості. В цьому чи в наступному парламенті.
Президент без більшості, з усією його кротофермою,- перестане бути провайдером плану Кремля.
Як це зробити — питання серйозної розмови в проукраїнському середовищі. І чим швидше вона почнеться, тим краще. Досить про скумбрію.
******************
«Нація – це невсипуща внутрішня «боротьба» сил формотворчих і ідеотворчих з інертною масою («більшістю») етносу»
Євген Маланюк — український поет та письменник,сотник Армії УНР.

Поделиться:
Загрузка...