Новостворена піхотна єгерська бригада: вислуга – рік за півтора

266

Рік служби буде зараховуватися за півтора, плюс щомісячна доплата в межах 3,5 тисячі гривень. Загалом солдат-контрактник отримуватиме орієнтовно 14 тисяч гривень на місяць.

Про такі умови служби у новоствореній 61-й окремій піхотній єгерській бригаді розповів тижневику «Вісник Ч» офіцер відділення управління персоналом Руслан Колесников.

Комплектуємо бригаду військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій. Пріоритетними є діючі та колишні військовослужбовці сил спеціальних операцій та військової розвідки. Також набираємо мисливців, єгерів, співробітників лісових господарств, які не були задіяні в операціях об’єднаних сил, проте їхня цивільна діяльність має спорідненість зі специфікою бригади. В ідеалі нам потрібні місцеві жителі, які знають всі ліси та болота.

Також він повідомив, що бажаючих дуже багато і тому проводиться жорсткий відбір, а сама військова частина дислокуватиметься у Житомирі.

Сторінка ж бригади у facebook щодо місця дислокації вказує на Новоград-Волинський, та зокрема підтверджує слова офіцера про велику чисельність бажаючих.

Раніше повідомлялось, що єгерська бригада відрізнятиметься від механізованих бригад більш високою ступеню бойової готовності, підвищеної мобільністю і вогневою потужністю.

61 опєбр створена з метою посилення оборони на північних кордонах України. Бригада була переведена до бойового складу з Корпусу резерву згідно зі спільною директивою Міноборони та Генерального штабу ЗСУ від 25.04.2019 року, повідомляє прес-служба частини.

Відповідно до спільної Директиви МОУ та ГШ ЗСУ від 25.04.2019 року, 61 окрема піхотна бригада Корпусу Резерву була переведена до бойового складу як 61 окрема піхотна єгерська бригада з головною метою посилення оборони України на північному кордоні.

Наразі не зовсім зрозумілі підстави зарахування вислуги у бригаді рік за півтора. Нагадаємо, що перелік таких підстави (їх 24) визначає постанова Кабінету Міністрів України від 17.02.1992 №393, це зокрема такі, як служба у високогірних районах, на підводних човнах, пов’язана з систематичними стрибками з парашутом, на заставах Держприкордонслужби тощо.

ukrmilitary.com

P.S. Новостворена єгерська бригада озброїлася “Гвоздиками”

61 окрема піхотна єгерська бригада взяла на озброєння самохідні артилерійські установки 2С1 “Гвоздика”, повідомляє 04141.com.ua

Зокрема вказано, що з метою уніфікації ОВТ 61 опєбр, досягнення єдиних показників під час здійснення маршів та подолання водних перешкод основним зразком артилерійського озброєння у військовій частині прийнято САУ 2С1 “Гвоздика” на базі шасі МТЛБ.

МТЛБ є основним засобом переміщення піхотних єгерських підрозділів. 2С1 ”Гвоздика” — радянська 122-мм самохідна артилерійська установка, яка призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів в мінних полях та польових загородженнях. Серійне виробництво відновлено на Харківському тракторному заводі. Слід зазначити, що САУ 2С1“Гвоздика” має можливість долати водні перешкоди “вплав”.

Поделиться:
Загрузка...