Ніяких олігархів немає, є мафія

95
Я вже казав: в країні немає ніяких олігархів. Є бізнес, тупінькі власники якого чесно платять податки і бажають бути внє палітікі, не фінансують державницькі партії, а потім підпадають під наїзди мусорів і кримінала. І є власне кримінал, який краде 200 мільярдів з Приватбанку і тікає з ними в Ізраїль.

Якщо ти організував піраміду, то ти бандит, а якщо ні — підприємець. Ось і все. Ніяких олігархів немає, є мафія.
Ось що нас цікавить.
Тому справжній «закон проти олігархів» це нормальний кримінальний кодекс. При чому не портновський, який зараз, а такий, що дозволяє саджати багатих злочинців.
Якби Зеленський хотів «побороти олігархів» (ми вже домовилися: мафіозні клани), то прийняв би аналог закону RICO в США, який дозволяє заганяти кримінальні клани в клітку цілими натовпами.
Але оскільки Зеленський є частиною кримінальної Сім’ї всіх цих коломойських, гєллєрів, баумів, він це не робить, а займається зовсім іншим.
І ось тут вас здивувало зізнання Шефіра, що перший помічник Президента зайнятий зйомками Кварталу, але насправді він навдивовижу чесно все сказав. Вони з Зеленським знімають Квартал. Все, що зараз відбувається в країні, — великі зйомки контенту від банди. Доки пахани списують собі і своїм Облгазам через Верховну Раду боргів на 100 мільярдів гривень, призначені паханами попки показують фокуси для піпла.
Зараз в нашій країні єдина державна ідеологія, вона ж — їхнє життєве кредо:
«Івашек надо дурачіть».
І ще, власне, важливе.
За 2.5 роки і 100 кримінальних проваджень проти Порошенка ми так і не отримали відповіді — а що ж він вкрав? Єгорка Зімін і Наташка Мосєйчук анус порвали криками про борігу-корупціонера.
От Сім’ї і треба кинути відповідь обкраденому лоху, навіщо він поміняв майданутого Порошенка на мафіозний клан Гєллєров-Коломойських. Вони в РНБО призначать його олігархом і можна ніяких справ в суді вже не доводити (і не обсиратися).
Українці вручили ключі і печатку від України мафіозному клану. Це Mafia State, ЗМІ захоплені, правоохоронці — шістки бандитів. Буде війна з ними, і лише від наявності сильних структур у нас, залежить її результат.
Поделиться:
Загрузка...