Ніколи ще країна не зазнавала такого дикого приниження: Про виступ Зеленського – нібито, на саміті у Глазго

80
Кажется, я один из немногих, кто посмотрел выступление Зеленского — якобы, на саммите в Глазго. Стиль изложения: школьный реферат по экологии в стиле не очень трезвой Греты Тумберг.

Аудиторию не показали ВООБЩЕ. Хотя Зеленский и обращается к каким-то «мировым лидерам», – камера в зал не смотрела. Наверное, чтобы не случилось, как на его выступлении на 76-й сессии Генассамблеи ООН, 23 сентября. Когда в зале оказались представители только одной африканской страны, ожидающие выступления своего лидера.
Среди прочего, хочу отметить такой перл: «Лучшее, что может сделать человек для природы – не трогать её». После чего гарант привёл пример Чернобыльской Зоны отчуждения, где все наладилось, якобы, без НАШЕГО участия!
Без нашего участия, Вова? Если ты имеешь ввиду 95-й квартал, то да — без вашего участия. Но сейчас ты обидел тысячи и тысячи героев-ликвидаторов, пожарников, медиков, военных, которые отдали жизни для того, чтобы «всё наладилось». И столько же западных партнёров, которые выделили миллиардные инвестиции на строительство саркофага.
Я понимаю, что со стороны бывшего комика это была попытка пошутить. Но вышло как всегда — тупо, пошло и бестактно.
Лучший выход их этой ситуация — строить Украину без твоего участия, Вова. Всё остальное — компромисс.
* * *
💥 UPD — в развитие ситуации.
Пишут СМИ: Мы тут серьезно озаботились тем, что официальное выступление Зеленского происходит слегка не в тех декорациях, в которых оно должно было бы проходить сегодня, а также нас заинтересовало, что концовка речи президента Украины — это обрыв записи и ни секунды бурных аплодисментов.
Кроме того нас удивило, что ни разу не показали «мировых лидеров», к которым обращается президент Зеленский – камера так и не повернулась на зал.
В итоге мы просмотрели все трансляции (и Reuters, и Washington Post, даже Sky News) и обнаружили, что Зеленский вообще не явился на свое выступление. Которое анонсировал не абы кто, а Специальный представитель президента США по вопросам климата Джон Керри.
Зеленского буквально нет ни на одной из двух панелей, хотя выступили все, абсолютно все прибывшие государства (8 часов трансляции), включая самые маленькие.
❗ То есть видео на официальном канале Зеленского – это просто «постанова» перед пустым залом?! Пане президенте… ну хіба ж так можна?

Helgi Sharp

P.S. Щойно Helgi Sharp (Sharp`s) детальніше проаналізував обставини з так званим «виступом» Зеленського на конференції в Глазго. І це вже дійсно дикий треш. Я недавно опублікував інформацію про те, як Зеленський не з’явився на свій виступ на відповідній панелі, й дав власні пояснення цього дикого й ганебного інфантилізму. Але мене десь трохи збивало з пантелику те, що це чудо в пір’ях таки наче б то виступало. Нам же показали це позорисько з плутаними фразами. Я припустив, що дикими надзусиллями нашої приниженої дипломатії його зуміли всунути в якусь чужу панель.
Правда виявилася набагато ганебнішою. Виступу не було взагалі. Виступили всі учасники конференції, крім одного-єдиного — Зеленського. Та словесна жжуйка не увійшла ні в які записи й протоколи. Зеленського спеціально для внутрішнього вжитку записали окремо в якихось незрозумілих декораціях та, найімовірніше, зусиллям спеціально прихопленою групою кишенькового сепарського телеканалу Банкової «Дом». Цей запис і показали потім українцям. Я вже навіть не знаю, як цей маразм та ганьбисько називати? Ніколи ще країна не зазнавала такого дикого приниження.
Тарас Чорновіл

Зелене чмо в Глазго десь загуляло й пропустило передбачений виступ на конференції, заради якого його туди нашим коштом і спорядили. Потім десь уже поза панелями йому дали слово. Краще б не давали… Знову нагородив якусь шизофренічну абракадабру. Єдиний плюс, що цього вже ніхто не почув.
Але з цим виступом у маленького параноїка-наполєончика вийшло якось зовсім клінічно. Він мав виступати в загальній панелі, де спершу йшли Байден та Трюдо. Зєля уже порівнював себе з Порошенком (він не може себе з ним постійно не порівнювати) на Анталійському дипломатичному форумі, де Ердоган запросив 5-го президента до участі в головній панелі, й ненависний Порох сидів у колі основних лідерів та виступав у їх числі. І Зеленський був переконаний, що тут він за формальними ознаками Порошенка перевершить — з лідерами США та Канади! А вийшло все якось дуже невдобно. Виявилося, що панель розділена на дві частини. В першій при повному аншлагу виступили головні гості. Потім оголосили перерву. І Байден, і Трюдо, і весь склад учасників покинули зал, а в другій частині, яка завідомо була менш репрезентативною, вже при порожній залі, але під запис та протокол, виступили скромніші учасники, яким було важливо зафіксувати позицію своїх країн.
А Зеленському ж треба було покрасуватися… І коли він усе це зрозумів та побачив повністю порожній зал, то впав у прострацію й кудись заникався. Радник Байдена Джон Керрі, який вів панель, пару разів викликав Бубочку до мікрофона, але не виявивши його в залі, надав слово наступному учаснику, прем’єру якоїсь із країн-учасниць. Потім уся енергія дипломатичного відомства була кинута на те, щоб десь таки вставити це непорозуміння, а ще затушкувати скандал та не допустити його в українську пресу.

Поделиться:
Загрузка...