Ні за яких умов Зеленський не віддасть Єрмака

660
Herman Aksom:
Якщо фізична особа Зеленський і був легітимно обраний на демократичних виборах в 2019-му, то він вже давно де-факто і де-юре усунений російськими спецслужбами від виконання обов’язків. Шостий президент України — російський агент Андрій Ермак. Здобули. Дякую, дуже дякую.
крок_за_кроком:
впевнений,що ні за яких умов Зеленський не віддасть Єрмака,навіть якщо той особисто перейде кордон і під камерами лупанеться в десна з ху..лом. віддати Єрмака це підписати собі вирок, адже він як ніхто в курсі з Оман і зустріч з Патрушевим.
— Не помню ни одного полунамека чтоб Зеля высказывал какое-то недовольство Ермаком. Это спетая слаженная команда кротов-мародеров
ℕ ? ? ? ? ? ?н;
“ПриватБанк” не будут возвращать прежним владельцам, — Зеленский(октябрь 2019)
Перевод: мы вернем деньги Коломойскому другим способом
(Август 2020) “Центренерго” продає Коломойському електроенергію нижче собівартості: збитки склали вже 2,5 мільярди гривень.
Вкусно, зелебобики?
Yes! Dopeless:
Влада Зеленського:
— віддала Росії людину, яка збивала Боїнг
— віддала Росії беркутівців, які розстрілювали Небесну Сотню
— схоже, віддали Росії терористів, причетних до купи злочинів на Донбасі
Що ще має трапитись?
Тарас Березовец:
Ну что ж. Как оказалось, Зеленский уволил начальника ГУР МО Василия Бурбу из-за требования расследовать причины провала выдачи вагнеровцев. Нехило Владимир Александрович прикрыл своего канцеляриста Ермака. Вместе пойдут по статье «госизмена». Чип и Дейл мать твою.
Ермак чистит всех, кто пытается вскрыть его связи с российскими спецслужбами. Зеленский активно помогает. Бурбу убрали в т.ч. потому что требовал от Ермака и Руслана Демченко из СНБО пройти полиграф.
Зеленский на минувшей неделе хотел убрать ещё одного важного руководителя спецслужб, первого зам главы СБУ и руководителя Антитеррористического центра Руслана Баранецкого.
Anton Shvets:
Для всех, внезапно прозревших, напоминаю.
После заключения газового контракта с РФ Ермак обзавелся правом прямых поставок российского газа в Украину. Кроме фирмы Ермака, такое право выдали фирмам Медведчука и Бойко (фактически Фирташ). Это уникальное положение, для самых нужных рашке людей.
Естественно инфа об этом утекла в СМИ. Хотя схема прикура на этой теме не заработала из-за аномальных перекосов на энергетическом рынке, падении цен и коронакризисе, уже в январе 20 года никаких сомнений относительно Ермака не осталось, даже у самых недоверчивых.
Sergey Fursa:
Если это не государственная измена, то что вообще тогда государственная измена?
И да, судя по всему — идеальное прикрытие в Украине в высших эшелонах власти для русского агента, это общее мнение всех, что ты русский агент. Тогда никакие твои действия не покажутся подозрительными. Но это уже перебор.
Валерій Прозапас:
Коли журналіст-розслідувач Ю. Бутусов поливав лайном Головкома Порошенка, НГШ Муженка та Міністра Полторака — його попереджали, що підмахування московській пропаганді приведе до влади в Україні зрадників та колаборантів.
Тепер журналіст-розслідувач Ю.Бутусов голосно вопіє …про зрадників та колаборантів у владних кабінетах. От хто б міг подумати, да? Яка несподіванка. І трібунала не боїться, ти диви. А знаєте, що головне? Завдяки зусиллям таких персонажів як журналіст-розслідувач Ю.Бутусов — доброму українському народу мінімум на 75% п-о-х на зрадників та колаборантів, «главноє ж нє парашенка».
Роман Донік:
Пролистал на досуге проватные и промосковские каналы. Сплошной елей с Пальчевским. Узнал в областях по его бордам. В не известного (до Зеленского) и никому не интересного типа вваливают бабла, сколько не вваливали ни в одного кандидата на разных уровнях за последние лет 15.
1. Як і ви, я навряд чи маю можливість із стовідсотковою вірогідністю сказати, чи є правдою інформація про операцію СБУ-ГУР по вагнерівцях. Але мої знайомі в СБУ-ГПУ підтверджують цей факт.
2. Спростування від Буданова слід сприймати дуже обережно. Якщо версія, яку виклав Бутусов, вірна, то його призначили на місце Бурби саме для того, щоб приховати зраду (в прямому розумінні) Єрмака в цій історії і підчистити за ним.
3. Зверніть також увагу, що Буданов заперечує участь у операції працівників СБУ (що досить дивно, звідки він може знати про секретну діяльність суміжного відомства) але ніде прямо не каже про непричетність самого ГУР.
4. Дуже цікаву думку я почув від одного діючого силовика учора:
— Якби вагнерівці мали завдання в Білорусі, їх би ніколи не оселили разом у готелі, бо це все одно, що, як у радянському анекдоті, в російську глибинку закинути шпигуном чорношкірого. Непрямо це підтверджує версію, що зупинка в Мінську була незапланованою і непідготовленою, а завдання проти діючою влади Білорусі вагнерівці не мали й не повинні були боятися тамтешнього всесильного КДБ.
Дехто сумнівається, що опубліковані записи розмов з вагнерівцями мають відношення до теперішнього часу і відтак вважають що публікування подібних записів, а також свідчень «агента набу» є елементом політичних ігр.
Ну в принципі так і є, незалежно від того чи записи зроблені тепер чи раніше і чи задіяний в зливі інфи єрмак чи ні.
Але є три важливі нюанси:
Нюанс №1:
Ми можемо сперечатися про актуальність записів чи про наявність/відсутність спецоперації СБУ по вагнерівцям, але зеля точно знає про це.
І про це точно знають силовики на вищому рівні.
І якщо операція була, і якщо вона зірвалась, то зеля цілком усвідомлено тримає біля себе злочинця, який працює на ворожу державу.
І про це точно знають силовики на вищому рівні.
Нюанс №2:
Якщо вся ця історія справжня, то навіть якщо ОПа прикриє її сьогодні, вона вилізе завтра.
Занадто серйозний удар завдано по спецслужбам.
І в певний момент вже не вдасться корчити дурачка, а прийдеться відповідати.
Нюанс №3:
Якщо ця вся історія притягнута за вуха — то ми маємо достатньо серйозну атаку на оточення сцаря.
І треба розуміти, що це не робиться заради лайків в інтернеті
Хуже нє будет! (с)
Це шикарно.
Блд. Це шикарно настільки, що просто достойно тупої сценки 95 кварталу. Навіть додатково насичувати сценарій драматургійними прийомами не треба. Все вже дебільно по-максимуму.
Хлопці втрачали друзів, їх підривали в мирних містах, але вони не забули і не простили, а вирахували тварин, які вбивали їхніх товаришів, збили в тупе стадо і організували операцію сторіччя по їхньому вилову. Операцію, яка в разі успіху увійшла б у підручники всіх спецслужб світу. І тут якесь куце їбанько півтора метри зростом в останню мить це все бере і зливає в унітаз. Точно так само, як злило морпіха в сірій зоні. А потім — хаха чо нє смєйотєсь? єто Україна! — ще раз бере і справляє на розвідку нужду, звільняючи її керівника на наступний день після його вимоги розслідувати витік.
Це феєрія.
Після такого розвідка і контррозвідка, які поважають себе, об’єднуються і влаштовують площу Царів.
Та в нас з усім добре. Окрім самоповаги. В іншому разі така мразь нас би ніколи не очолила.
Поделиться:
Загрузка...