Немає цілісного масиву «російськомовних». Є поросійщені українці

116
Немає цілісного масиву «російськомовних». Є поросійщені українці — наслідок політики гноблення і геноциду, що здійснювала Мордорська імперія стосовно українського народу.
Поросійщені українці діляться на бажаючих повернутись до національної цілісності і нейтралізувати злочин, колись здійснених проти них і їхніх батьків.
…і меншу за першу групу українців, які досі дивляться на себе очима колонізаторів — невпевнені, підсвідомо ненавидять своє і вважають вторинним. Як то кажуть: зовнішній локус контролю? Якщо уявити собі, що раптово всі росіяни почнуть співати дифірамби українській мові і культурі — то ці поневолені психологічно українці першими перейдуть до всього українського.
Є етнічні росіяни. Які теж діляться на дві основні групи.
Всім очевидно, що століттями утверджувалась першість росіян серед поневолених народів. І здобувалась вона насправді не вищістю культури, а можливістю застосування насилля. Кайданами і зброєю.
Так от одні росіяни це розуміють, усвідомлюють, і статус який здобувався насиллям, кров’ю і гвалтом, їм і нафіг не потрібний. Нормальні люди, лояльні громадяни України.
А інші — це і є та сама 5 колона — дикі імперці — яких цілком влаштовують і засоби і мета. Це нелояльні до України громадяни.
Сьогодні, як і завжди, пукани палають у всієї 5 колони і деякої частини психологічно колонізованих українців. У останніх — це прояв незалікованої травми.
5 колона безнадійна, а от поросійщена група українців з зовнішнім локусом контролю який рік демонструє схильність до зменшення.
Мабуть, це залежить від внутрішньої заспокоєності, що ми будемо, що нас не знищать, що за українську мову не буде неприємностей — за неї не вб’ють, не посадять і не обізве якесь жирноморде бидло тебе «селюком» і не пошле в Канаду з Батьківщини.
Я из русскоговорящей семьи, при этом поддерживаю закон о том, чтобы сфера услуг говорили на украинском. Мы живём в Украине и это логично. Не нравится украинский, хотите говорить только на русском, в чем проблема? Россия рядом, переехали себе и говорите. Ненависть ко всему украинскому у определённой части населения. Любители русского мира, они никогда не станут украинцами. Але в нашій країні потихеньку все змінюється. Багато дітей в школах вже погано розуміють російську. Мій племінник на питання « Ты учишь английский?» , відповідає мені « Ні, я вивчаю». Зараз ми на довгому , але на прямому шляху до того, що через 10-15 років молодь вже не буде розмовляти російською. Як молодь в Грузії та в країнах Балтії взагалі не розуміють російську. Хто хоче може вчити різні мови, ніхто не забороняє, якщо Ви вчите англійську, чому не можна вивчити мову своєї країни? Треба визнати, що як бі важко не було, але рядянського союзу в нас вже ніколи не буде. Вата б’ється в конвульсіях, це добре. На побутовому рівні на українську можна легко перейти, головне почати.

Поделиться:
Загрузка...