Навчання Rapid Trident: на Хмельниччині десантували вантажі з американського літака

У Старокостянтинові Хмельницької області на базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка розпочалася практична фаза авіаційної компоненти військових навчань Rapid Trident-2017

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Зокрема, військово-транспортні літаки Ан-26 зі складу Повітряних Сил Збройних Сил України та американський С-130J «Геркулес» виконали десантування вантажів в інтересах Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій в районі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що дислокується на Львівщині.

Старший національний представник авіаційної компоненти навчань полковник Валерій Сморжанюк зазначив, що український транспортник Ан-26 сьогодні вранці виконав переліт зі Старокостянтинова до Львова, там завантажив певну кількість умовного озброєння та спорядження для підрозділу Сил спеціальних операцій Збройних Сил України і повітряним шляхом з послідуючим парашутним десантуванням доставив його у визначений район.

— Аналогічний вантаж в інтересах визначених підрозділів і частин Сухопутних військ виконав і американський військово-транспортний літак С-130J, який злетів з військового аеродрому в Старокостянтинові, — підкреслив офіцер.

До цього, впродовж тижня американські військові льотчики та інженерно-технічний персонал проводив для своїх українських колег теоретичні та практичні заняття з методики, особливостей, правил, способів і засобів кріплення, перевезення і десантування та заходів безпеки.

— Нам добре відомо, що українські військові пілоти добре навчені у перевезенні різних типів вантажів, особового складу повітряним шляхом та їх десантування у заданий район, — каже старший національний представник авіаційної компоненти навчань офіцер Військово-повітряних сил США майор Тод Морган (Tod Morgan). — Разом з тим, ми спільно відпрацювали весь алгоритм роботи участі військово-транспортної авіації в умовах максимально наближених до бойових, який прийнятий і успішно використовується при виконанні подібних місій у арміях країн НАТО. Найголовніша наша мета — досягнення єдиного підходу, що необхідно для подальшої успішної співпраці українських Повітряних Сил в будь-яких спільних навчаннях чи тренуваннях з льотними екіпажами країн, які є членами військово-політичного блоку НАТО, — констатував американський офіцер.

mil.gov.ua

Теги: RapidTrident2017

Последние новости

Російський загарбник конає від влучних ударів бійців 92 ОШБр ВІДЕО

Оператори ударних дронів 1-го штурмового батальйону 92-ої окремої штурмової бригади передислокувалися з Донецької області на Харківський напрямок і продовжують методично…

4 часа назад

Росіяни завдали ракетного удару по базі відпочинку в передмісті Харкова: 5 людей загинуло

Російські війська завдали удару двома ракетами по базі відпочинку, що розташована в передмісті Харкова. 5 людей загинуло, 16 - дістали…

6 часов назад

Знищено морський тральщик чф рф проєкту 266-М «Ковровец»

Сьогодні вночі Силами оборони України знищено морський тральщик чф рф проєкту 266-М «Ковровец».  Військово-Морські Сили ЗС України разом з побратимами…

7 часов назад

В РФ після вибухів горить НПЗ у Слов’янську-на-Кубані і нафтобаза у Виборгу

У ніч із 18 на 19 травня російські телеграм-канали повідомили про вибухи і пожежі на нафтобазі у Виборзі Ленінградської області…

7 часов назад

Усик переміг Ф’юрі у бою за звання абсолютного чемпіона світу з боксу

У ніч з 18 на 19 травня у Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій…

7 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 19.05.24

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 19.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22…

7 часов назад