Наступного року українці перестануть отримувати соціальні пенсії

178
Про це йдеться в постанові Кабміну №1098-17 р. Водночас, «зелені» поки нічого не роблять для того, щоб позитивно вирішити цю проблему з урахуванням поточного стану бюджету.

Наразі право на соцпенсію мають ті, кому не вистачає стажу. Такі виплати призначатимуть лише до січня 2021.
Після цього літні українці без стажу ризикують зовсім опинитись без допомоги, яка повинна компенсувати різницю між тими доходами, які є, і прожитковим мінімум для непрацездатних — це 1712 грн.
Дружини військових, для яких у гарнізонах не було роботи; робітники підприємств, які порізали на метал; різноробочі, що підробляли без офіційного оформлення заради того, щоб годувати сім’ї — тепер ви залишаєтесь навіть без цього мізеру. До речі, військовим пенсіонерам, наскільки мені відомо, наступного року теж не заплановані ніякі підвищення виплат.
«Барига», який «крав», наповнював бюджет, а економіка зростала. «Найчесніша» влада забирає останнє.
Як полюбляє казати один знайомий пенсіонер: «Раніше я дуже не любив спати тому, що коли засинаєш, то випадаєш з реальності на 8 годин. А зараз дуже люблю спати тому, що коли засинаєш, то випадаєш з реальності на 8 годин…»
До речі, про які там ще «провали» Порошенка розповість вам сьогодні пан Арестович?)
Коломойський брехав, коли обіцяв, що за його президента будуть «и волки сыты, и овцы целы».
Як бачите, овець поскубли на сотні мільярдів, до м’яса, а продовжать до самих кісток, бо є лише три варіанти компенсувати дерібан бюджету та велике крадівництво акціонерів «нових ліц» — підняти податки, збільшити тарифи та надрукувати гроші.
Все це вже поступово і робиться, тому що від четвертого варіанту, співпраці з міжнародними фінансовими установами за цивілізованими правилами розвитку економіки — добрі українці премудро відмахнулися на минулорічних виборах.
«Економічний прорив», «інвестори з Оману», «єдинороги», «інвестиційні няні», «збільшення пенсій», «зниження ціни на газ», «кінець епохи бідності» — очікувано виявились фікцією.
Консервативним голосуванням на місцевих виборах населення інтуітивно намагається виправити цю помилку, проте економічна катастрофа вже неминуча, бо не усунута її основна причина — маріонетки колективного Коломойського у владних кріслах, як на тому їхньому знаменитому фото з олігархом в кабінеті президента.

Поделиться:
Загрузка...