Наша країна і так має зброю масового ураження

174
А давайте його продамо?
Я не бачу іншого виходу для відновлення справедливості. Це має бути перший президент України, якого не просто винесуть з Банкової за руки-ноги, а у примусовому порядку пристосують до чогось корисного.
Вченим на досліди. У цирк дю солей, акробатом. Швейцаром у ресторані «Велюр». У головну палату мір і ваг, еталоном.
Ну це ж немислимо, коли кожне інтерв’ю першої особи держави анонсується за три дні, і всі ці дні країна живе з мігренню, в тривожному очікуванні – що воно цього разу вивергне? І зауважте, він щоразу виправдовує очікування, щоразу читаєш і втрачаєш віру у людство.
А ми попереджали перед виборами. Я сама, своїми руцями писала, що він неграмотний ідіот, який читає по складах. І кожен із нас про це писав і кричав. І ні, я не забуду про це і не перестану нагадувати; я хочу щоб кожен співучасник ганьби випив сю чашу до дна, щоб довіку носив клеймо на рогах – «я той, хто проголосував за Зеленського».
Дуже сподіваюся, що у світі знають ціну його базіканням, і роблять поправку на вітер. Що у Штатах, не доведи Господь, не подумають, що Україна ротом Зеленського обрала свій бік у протистоянні з Китаєм, і цей бік на стороні Китаю.
Що у них достатньо сильна розвідка і аналітика, і вони знають, що Україна насправді не буде відновлювати ядерний арсенал. Що наша стражденна країна і так має зброю масового ураження, і що ця зброя називається «Вова». І що більшість українців з радістю здихаються цього кабанчика, тільки скажіть куди привезти.
І вони знають, що в Україні лишилися дорослі. Що за спиною нашого позориська є серйозні, адекватні, грамотні фахівці, які не допустять наркомана до справді важливих рішень.
Щодо цього останнього пункту – велике прохання до друзів з Держдепу. Якщо маєте реальні докази, поділіться будь-ласка. Нам дуже хочеться у це вірити, ми вже просто лоба об стіну розбили, чекаючи, коли дорослі нарешті себе проявлять.
А вот прикиньте.
Приносят сегодня Байдену утром свежий мониторинг СМИ, а там вопрос Зеленского про членство в НАТО. Вопрос ребром. Байден знает же — он не лох.
И сразу начинает собирать информацию про Украину и членство в НАТО.
Прям вот вижу эту картину. Куча народа засуетится, справок подготовят.
Справка №1 — про иск Главнокомандующего ВСУ к Министру обороны Украины.
Справка №2 — про иск Начальника Генерального штаба к Министру обороны Украины.
Справка №3 — про иск командующего Воздушными силами Украины к Министру обороны Украины.
Справка №…
И сидит вот такой Байден, и думает.
Так вижу.
Справа навіть не в конкретних пасажах з цього інтерв‘ю, а в загальному настрої — він відверто-хамоватий.
Це настрій криворізського гопніка, який розмовляє з позиції сильного, нібито він тут і взірець демократії, і економіку підняв, і з пандемією справився — а тому зараз всім пред‘явить за помилки.
І це тим більше вражає, що так себе поводить людина, яка натурально прос*рала все, зупинила всі реформи, понабирала російських агентів в свою фракцію і спецслужби, розікрала зі своїми друзями останні гроші, продала всіх і все і «почистила» популяцію на кілька десятків тисяч внаслідок недолугого менеджменту пандемією.
Неймовірно!
Я лише сподіваюсь, що адресат оцього тявкання це почує і усвідомить і роздавить вже нарешті цю смердючу моську. Остаточно.

Поделиться:
Загрузка...