Нас чекає катастрофа

183

«Плівки Деркача» показують глобальний розвал безпеки держави. З обранням шутніка у нас тепер якісь сторонні особи отримують доступ до міждержавних переговорів цілого президента.

Україну використовують, як майданчик для втручання у президентську гонку США, виставляючи Україну токсичною, недолугою і слабкою.

Можна було б сказати, що це прокол сусіда по під’їзду, якого Зеленський призначив керувати контррозвідкою держави, але що казати, коли Трамп вимагав від Зеленського розпочати розслідування в Україні проти свого політичного конкурента, а Зеленський брав під козирьок обіцяючи почати це після призначення 100% свого генпрокурора. Рябошапці вистачило мізків не влізти у це. А от на 200% зелена генпрокурорша виконала.
Замість з’ясувати звідки шпигуни отримали записи переговорів цілого Президента, остолопи кидаються тягати каштани з вогню для інших. А Зеленський навіть не розуміє, що вже зараз так само пишуть його.

Україна стала прохідним двором. Знову. Як у часи Януковича, коли російські спецслужби відчували себе тут, як удома, а президента, як барана, вели на убій.

Коли здавалося, що ті часи в минулому, з обранням клоуна ми стали ареною не тільки для ігор іноземних спецслужб, а вже і окремих олігархів. Коломой у нас вже відкрито веде свою окрему зовнішню політику, відкрито намагається зруйнувати співпрацю нашої країни з МВФ і США, і відкрито продає нас Росії, використовуючи свою інформаційну зброю проти населення, і не боїться жодних спецслужб держави.

Все це каже одне: вже зараз можна прогнозувати, що нас чекає катастрофа. Такий розвал не проходить без наслідків. Все, про що попереджали патріоти перед виборами, збувається.
Готуйтеся до шторму. Об’єднуйтеся. Запасайтеся ресурсами. Буде кривава розв’язка і ми в ній маємо вийти переможцями.

Джон Сміт

Дурні з команди ЗЕ вляпались у лайно по самі вуха. Вони втрутились у внутрішню політику США. На жаль це торкнеться всієї України. Не здивуюсь, якщо заява Зе на конференції, зливи записів перемовин Байдена, а тепер подача в печерський суд — це все спецоперація по псуванню стосунків між США і Україною з підштовхуванням Зе в обійми Кремля.

Ну або просто ідіоти.

Myroslav Hai

Перший день другого року каденції Зеленського — двоє загиблих, вісім поранених, десятки обстрілів.

Головнокомандувач та його т.зв. єрмаковський ОП — мовчить.

Для чого були «розведення»?
Для чого поступалися окупантам і повертали їх в ПАРЄ?
Чому переслідують військових та місяцями тримають їх в клітках?
Про що домовлялися на зустрічах в Омані?
Чому стають збитковими оборонні підприємства?
Хто подає і просуває антидержавні закони?
Чому тема війни замовчується?

Валерій Прозапас

Лікарів дурять з надбавками за роботу з КОВІД. Нас втягнули у вибори в США. Коломойському не повертають банк «Приват» — натомість через нього зупиняють шахти, блокують роботу нафтових терміналів та по судах пробачають йому борги. На голову Офісу президента не заводять справи через відео, а на лідера опозиції заводять через аудіо. Фігурант реєстру корупціонерів очолює Антикорупційне бюро, а власник іспанської фірми – СБУ.

Чорт з ним що нас грабують – нам ще відверто нахабно і цинічно харкають в душу. Президент заявляє що 5-6 тисяч грн./місяць – не бідність. «Український тиждень» та «Україну молоду» на прес-конференцію до президента не акредитують, а Штопаного і лоШариків – залюбки. Позивного Штопаний навіть не пожурили за публікацію інтерв’ю з терористом і зрадницею – натомість канал «Експрессо» пресують за наявність ВВС і «Радіо Свобода».

Шабаш. 24 травня, 14-00. Майдан Незалежності. Я буду – і навіть книжки захоплю. Влада розслабилася на карантині – час приводити в тонус. До зустрічі.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...