Народ сповна має відчути всі наслідки свого вибору

129
Якщо прямо зараз до керування країною повернеться Порошенко — то десь за тиждень відновиться співпраця з МВФ, за місяць Кремль отримає нові санкції, і в той же день колективний Портнов з Коломойським втечуть в Сизрань.

До лікарень моментально завозитимуть кисень, обладнання та тести, лікарі отримають доплати та страхування.
Навесні почнеться зростання економіки.
За пірвоку всі збиткові держпідприємства знову стануть прибутковими, місцеві бюджети знову зводитимуться з профіцитом, а доходи від митниці подвоються.
Десь за рік армія вийде на рівень забезпечення та бойової підготовки зразку 2018 року, в Укроборонпромі зникне заборгованість по зарплаті.
Пенсіонери в кінці року отримають додаткову пенсію.
Тарифи залишаться такими самими, але повернуться субсидії.
За 400 баксів знову відмовлятимуться працювати навіть чорноробочі, євробляхєри знову накуплять євроблях, а антикорупціонер Лєщєнко ще одну квартиру за 7 мільйонів.
Але… це знову мало хто оцінить і його почнуть проклинати з подвоєною енергією, бо перестане бути страшно і звичайно виникне «дуже багато вапросав».
Тому — не на часі, бо просто не заслужили навіть того, що мали.
Народ сповна має відчути всі наслідки свого вибору, щоби ще трохи поржать, яскравіше пережити правління «просто порядочних людєй, всьо» та усвідомлено і радісно повернути до влади державників.
І то не факт.
Так що зима буде важкою, і слава богу.
Сегодня был принят в первом чтении проект бюджета страны на следующий год. МВД получит значительно больше денег, ДБР получит значительно больше денег, ГПУ получит значительно больше денег… а армия получит значительно меньше денег.
Так вот. В эпоху «страшных барыг» выплаты в армии повышали каждый год. То денежное содержание (сиречь зарплата), то премия за участие в АТО/ООС, то премия за непосредственное участие в боевых действиях. Каждый год.
С 2019 года это больше не происходит, а с учетом сокращения бюджета на следующий год… выводы можете делать сами.
Отдельной строкой передаю приветы всем армейцам, проголосовавшим за зеленую пакость в прошлом году. Да, вы сделали себя сами. КушайТе.
Сутички поліції та євробляхерів у центрі Києва:
Тепер розумієте, чому з усіх холодильників та прасок щохвилини виливалися декалітри багнюки про «зраду Порошенка»? Чому телевізійні канали у прайм-тайм жертвували своїми рекламними хвилину на угоду черговому «викривальному розслідуванню злочинів мародера»?
Щоб заповнити пусте місце в головах тисяч пересічних довб…бів (так, мій дядько — теж пересічний довб..об, зараз тільки і робить, що матюкається, «на..бали його», виявляється). Щоб у голові пересічного довбня сформувалось залізобетонне розуміння того, що відбувається в країні.
Щоб пересічний З#біл був абсолютно переконаний у тому, що він все точно знає. Про, блд, «котли», про Ліпєцкую фабріку, про сліпий траст, про «торгівлю на крові», про «мародерство», про Свинарчуків і багато-багато всілякої іншої хєрні…
Власники каналів, повторюся, жертвуючи рекламним часом доносили до пустої черепної коробки пересічного, щоб створити один «єдиноправильний» та усталений формат сприйняття Порошенка. «Порошенко — кака!» І що ти не кажи тому пересічному, що ти не приводь у якості аргументів — «Порох — мародер/барига/вор, я лучше знаю!». Що і треба було. Пусте місце в голові заповнене, нова інформація не сприймається, є тисячі прихильників таких думок в услужливо розкинутих групах соціальних мереж. Дєбіл для виборов готов!
Вся олігархічна мразота ополчилася проти Порошенка. Отже, на те були дуже вагомі причини. Так, ДУЖЕ вагомі причини, щоб брати-олігархи їли «свого». Бо Порох йшов на ДРУГИЙ термін і у другій каденції не мав би ніяких стримуючих факторів і розвернувся б по повній. і макав би тих братів-олігархів так, що Женева б не вмістила всіх бажаючих попіть кофє. Бо вже на першому терміні питання стояло ребром: або ти помагаєш мені робити з України цукерочку, або я тебе зашибу.
Не вірите? Запитайте у всієї олігархічно-порєшатєльної курвобратії, чому вона сиділа по Віднях/Женевах/Москвах і повернулася тільки при Зєлєнскому. Запитайте і вам скажуть, брудно матюкаючись.) Вам скажуть, що Порох потєрял бєрєга і трєбовал очєнь многого. І ще багато чого.
Але ж дозвольте, заперечите ви, зараз олігархи теж «діляться» з Зєлєнскім. Он, наприклад, Ахмєтов мусить утримувати фракцію «слуг». Яка різниця між тим що було і зараз? Велика. Тоді було «башляй і не висовуйся», а зараз Шмигалі та Гєруси в обмін на «нєбольшоє пособіє». Відчуваєте різницю?
Так от, Порох закрутив би гайки ще сильніше. І не тільки у цьому. Дипломатія, армія, церква, ЄС, НАТО — всюди була б постійна ініціатива України, на яку «партнерам» треба було б реагувати. Але «партнери» хотіли заморожування конфлікту. А олігархи помогли. І всьо. Зєбздєц.
Іван Соболь
Поделиться:
Загрузка...