Нардеп ОПЗЖ Ківа готується стати кандидатом наук

189
Народний депутат України від «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ) Ілля Ківа збирається захистити наукову дисертацію з державного управління. Тема роботи — вплив громадянського суспільства на діяльність правоохоронців.

Про це повідомляє видання «Букви».

Ім’я Ківи є в списку вчених, які готуються до захисту дисертації, що його Міністерство освіти і науки виклало 22 березня.

Зазначено, що Ківа готується захистити дисертацію на тему «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)». Таким чином Ківа став кандидатом наук з державного управління.

Науковий керівник його роботи — доктор наук з державного управління, професор, перший заступник директора Всеукраїнської громадської організації «Центр досліджень проблем публічного управління» Володимир Гурковський.

P.S.

Українська наука семимильними кроками поскаче вперед, до світлих горизонтів. Мов заєць у чоботях-скороходах.
Міністерство освіти і науки оголосило, що депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа (ага, той самий) захищатиме кандидатську дисертацію. Тема її така, що сам Ківа з ходу не вимовить: «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі ЄС та України)».
Абсолютно не сумніваюся, що відомий прихильник розвитку громадянського суспільства захиститься. Це відносно недорого коштує від замовлення самого «дисера» як то кажуть «під ключ» до «гонорарів» членам вчених рад, офіційним опонентам та «післяматчевий» бенкет.
Особисто я просто щасливий, що свого часу не пішов в аспірантуру — як не кликали. Був би кандидатом наук, або — не приведи господи — доктором і реготали б люди: ти як Ківа…
Моє співчуття друзям-науковцям.
Таких «захисників» і раніше було по вінця в склянці.
Але це вже… передоз…
А десь гучно регоче проФФесор…
Шановне товариство кепкує і одночасно агриться з того факту, що ківа став кандидатом наук.
В мене трохи інші відчуття з цього приводу.
По-перше: в цей момент я згадую про стада безголових істот, які повірили і безкінечно поторюють історію про те що «медведчук піднявся за Порошенка». Та да. Збагатів в 10 раз за зеленського, став депутатом ВР за зеленського, створює армії озброєної вати за зеленського, його клоуни просочуються в ВУЗи щоб «вчити» там студентів, але піднявся за Порошенка…
І тут питання навіть не в цій конкретній історії, а в тому, що значна частина українців живе в відверто іншому вимірі, брехливому нереальному світі, що протирічить реальності. І чинна влада щодня цей світ ще більше підживлює дезінформацією, новою брехнею, фейковими санкціями та маніпуляціями.
По-друге: щось мені згадується наша прекрасна система освіти і наші прекрасні міністри освіти часів президентства Порошенка, які нічого не змогли зробити з відверто лайняними ректорами, втч. нинішнім міністром освіти, посилаючись на самоврядування ВУЗів.
Але приклади ківи, венедіктової, шкарлета, цієї зубатої миші, мілованова та інших видатних осіб, показують наскільки такий підхід є помилковим і наскільки ВУЗи, система освіти в цілому є деградованою і дискредитованою.
Це ж такі «кадри» вчать студентів.
По-третє: проблема ще й в тому, що пройде не так багато часу і той проффесор ківа буде спихати все чи то на свої проблеми з психікою чи то буде розказувати як він моцно служив народу України в тилу ворога.
А сьогодні такому «кадру» з проблемами психіки і проблемами людяності чинна система освіти дозволяє стати кандидатом наук.
Поделиться:
Загрузка...