Наприкінці дня Зеленський згадав про День хрещення Русі-України

79

Президент Володимир Зеленський закликав предстоятелів церков до діалогу. Про це йдеться у привітанні Зеленського з нагоди річниці Хрещення Русі, яке розміщено у його Твіттері.

«Ця історична подія стала потужним стимулом до об’єднання прадавньої держави, їі зміцнення і розвитку. Я закликаю предстоятелів церков до діалогу, аби віра єднала, а не розділяла українців. В єдності – наша сила і наше майбутнє», — зазначив президент.

Нагадаємо, сьогодні митрополит Гальський Еммануїл після літургії в Софії Київський зачитав послання Вселенського патріарха, в якому зазначається, що мета Православної церкви України — об’єднання країни, тому віруючим українцям, владі і державним органам слід її «прийняти в свої обійми».

«По батьківському закликаю всіх вас – владу та державні органи, а головне побожний народ – прийняти в свої обійми нову церкву, метою якої є єднання всіх вас», — йдеться в посланні Вселенського патріарха Варфоломія українському народові, яке зачитав його представник, митрополит Гальський Еммануїл після літургії в Софії Київський.

Нагадаємо, 28 червня Хресний хід провели віряни Української православної церкви.

Вчора відбувся хід паломників Московської церкви в Україні.

P.S.

Відміною параду Зєлєнський дистанціювався від армії.

Видавши аморфне звернення замість прийти підтримати вистраждану помісну ПЦУ — дав зрозуміти своє відношення до цього досягнення.

Жодної реакції на російський дипломатичний наступ та блокування Чорного моря — але стріми офіційного президентського Зє-каналу з «допитів Порошенка ДБР».

Якої країни він президент?
Про це скоро населенню розповість непідкупний Савік Шустер.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...