Нам впарили мир любой ценой посєрєдінє

383
Зеленський в касці, максимальна демонстрація войовничості… Це все прекрасно. Саме так Президент України і має себе поводити.
Але 2 роки тому олігархи втюхували нам Голобородька замість тодішньої влади, не як галіму підробку Порошенка. Аабирвалг з 6-секундною затримкою мав стати альтернативою «войовничій меньшості, що наживається на війні», який гляне путіну в очі, стане на коліна, і принесе швидкий мир.
Україна на коліна стала — війна не закінчилась, путін тепер вимагає все.
Але замість справжніх патріотів при владі, які і тоді були готові давати відсіч, ми тепер маємо шутніка, який просравши все, почав корчити із себе Порошенка. Але який:
здав Цемаха, беркутівців, повернув Портнова,
здав Морські суди по Азовському морю,
здавав території,
знімав державні прапори («штоб нє зліть ту сторону»(с)),
про економіку просто не кажу: просрана,
«тотальна корупція» і «вплив олігархів на президентську фракцію»(с) — лише так Європа тепер характеризує нових ліц,
замовив вбивство морпіха шляхом відмови йому у порятунку, і все лише для того, щоб тикати ось це «перемир’я» лохам перед виборами (цим злочином ці потвори всю нашу країну посадили на пляшку.),
злив захоплення вагнерівців,
і тд, і тп, і тп.
Просто уявіть, який вибух патріотизму і впевненості в перемозі піднявся б в українському суспільстві, якби ми захопили і посадили в клітку під камери три десятки російських вбивць, що неодмінно сталося, будь при владі П’ятий, а не шістка. Такі перемоги це націєтворчий успіх, рівня операції «Ентеббе».
Але нам впарили мир любой ценой посєрєдінє. В результаті, обравши цю ганьбу, ми отримали і ганьбу, і війну.
Замість перемог, яких не буває без боротьби, ми отримали відосіки і группу бандитів при владі, які вже прокралися, ідеологічно збанкрутували, і тепер відступили на останній рубіж — намагаються корчити із себе Порошенка.
Всі ці каски це виробництво контенту відеоблогером Вовою. Але тік-токер цей контент виробляє навіть не для нас. Він виробляє його для олігархів. А завдання у всіх цих сірьонь, наташ борщовий набір, шустерів і нашого відео-блогера — показувати будь-які фокуси, заряджати воду через екран, забивати прайм-тайм будь-чим, головне — відволікати вас від вибухоподібного успіху українського списку Форбс.
Інформаційна спецоперація мафії проти народу продовжується. І вона буде продовжуватися доки ОПГ буде мати доступ до ЗМІ. В Японії, США і Італії мафія теж окопувалася в ЗМІ, контролювала уряди і навіть теж знімала кіно про себе хороших. Але там доступ мафії до ЗМІ обрубують. Маємо це зробити і ми.
P.S.КІНЕЦЬ ЕПОХИ БІДНОСТІ
«Кінець епохи бідності!» — було написано на білбордах Зеленського і «Слуги народу» під час президентських і парламентських виборів. І маємо визнати – саме цю обіцянку ЗЕкоманда таки виконала. Так-так, не дивуйтеся. Кінець епохи бідності – настав.
Ще тоді, весною 2019 р. я писав, що кінець епохи бідності, це часто початок епохи злиднів. Я помилявся. Все вийшло не так однозначно. Для когось зелений кінець епохи бідності перетворився на початок епохи стрімкого збагачення. Це, по-перше, олігархи. 2020 рік. був для України роком украй невдалим. Весь рік падало виробництво, вперше з 2015 р. сталося падіння ВВП, локдаун ударив по гаманцях людей, страйкують шахтарі в той час як уряд купує електрику у Білорусі і Росії. Проте.
Топові українські олігархи примудрилися збагатитися. За «Форбс» їхні статки зросли в діапазоні від в 1,4 рази (Боголюбов) до у 2,8 рази (Ахметов). Що характерно, санкцій всемогутнього РНБО всі ці Ахметови, Коломойські, Пінчуки, Жеваго, тощо, не бояться взагалі. Але – не олігархами єдиними.
Не можуть пожалитися на фінансовий стан і депутати президентської партії. За даними Комітету виборців України у 2020 р. 97 нардепів «Слуги народу» придбали собі 20 квартир (на 16 мільйонів грн.), 67 земельних ділянок, 5 житлових будинків і 74 автомобілі елітних марок – переважно Toyota, Mercedes та BMW (загальна вартість 63 мільйони грн.). Про відпочинки на Мальдивах, Сан-Ремо та інших екзотичних місцях, пригадувати не будемо, туристичне бюро «Арахамія» знає місця де продають путівки на Мальдиви по $80 за добу. Вважайте це рекламою.
Не тільки у депутатів життя вдалося. В той час як у вагонах потягів замість дезінфекторів для рук можна зустріти ємкості з сільським самогоном (сам бачив), а датські гості миють вікна у вагонах «Укрзалізниці», Наглядова рада цієї самої «Укрзалізниці» (за даними екс-нардепа Борислава Берези) за 2 зелених роки нажерла і випила на 1,86 мільйони грн. Їхнє харчування – стаття розходів бюджету УЗ. Оголодав, розумієте, Сірожа Лещенко за клятого Порошенка… До цього, та сама наглядова рада налітала літаками на 513 тисяч грн. Справді, навіщо їм потяги, коли є літаки? З/п члена наглядової ради УЗ Сірожи Лещенко – 330 тисяч на місяць. Хто там барига і мародер?
Але й це не межа. На честь свого призначення Наглядова рада влаштувала заплив на пароплаві «Хвиля» в ході якого витратила 14 тис. грн. на дизельне паливо, 200 тисяч грн. на їдло, 400 тис. грн. на алкоголь і (моє любиме) 40 тис. грн. на сигари! П’ятигодинне гульбище цих дивовижних людей бюджету УЗ обійшлося у 654 тисячі грн.
Ви ще кажете, що кінець епохи бідності не настав? А я говорю – настав. Для всіх. Просто для когось він став початком епохи збагачення, а для абсолютної більшості – початком епохи злиднів.
За той самий 2020 р. рівень бідності серед працюючого (!) населення за абсолютним критерієм (тобто коли у людей витрати нижчі за фактичний прожитковий мінімум) склав 42,4%. Для порівняння, в часи президента Порошенка рівень бідності за цим критерієм становив 23,1% серед усіх (!) верств населення і 13,3% серед працюючих. І – поступово меншав. Додайте сюди втрату 672 тисяч робочих місць протягом 2020 р., за офіційними даними. Бізнес-асоціації говорять про більше мільйона. Додайте що кількість людей, які мають статус безробітного зросла на 33%. А ще тарифи на комуналку зросли проти часів Порошенка у 1,4-2 рази, на тлі подешевшання газу на хабах у Європі. Тощо й тощо.
І знаєте. Я не буду когось жаліти чи засуджувати. Я недаремно перелічив витрати наглядової ради «Укрзалізниці». Щойно працівники цієї самої «Укрзалізниці» відмовилися від страйків, бо їм пообіцяли (!) підняти з/п на 10% (!!!). Їхні милості з широкого панського столу кинули хлопам кістку – а ті й раді. На цьому проблему вичерпано. У наймах коси побіліють – у наймах сестри й помрете.
Кінець епохи бідності настав. І схоже, люди хотіли саме такого кінця епохи бідності.
Поделиться:
Загрузка...