Надія помирає останньою!

90
Останніс часом в американських ЗМІ вийшла ціла низка доволі різких критичних матеріалів, які стосуються української влади вцілому і Володимира Зеленського особисто.

Останній матеріал у NY різко критикує нефаховість персонально самого Зеленського та неприпустимість формування ним такої ж нефахової команди, яка здатна привести Україну до прірви.
Для кого такі матеріали, навіщо? Невже хтось реально розраховує на те, що Зеленський прочитає переклад і змінить свій світогляд? Смішно.
Невже такі матеріали розраховані на виборців Зеленського? Не думаю. Хіба варто закликати до здорового глузду людину, яка здатна лікувати свою хворобу у сантехніка? А, того, хто зголосився посадити керувати автобусом не водія, а продавця газет з «гарним обличчам»? А, про який здоровий глузд може іти мова з людиною, яка довірила виховання своєї дитини кокаіністу-педофілу?
Тоді, для чого це робиться?
Дуже хочу помилятись, але маю підозру, що ця компанія — виправдання майбутніх ймовірних дій адміністрації Білого Дому: мовляв, ви самі обрали собі таке опудало, ви самі дозвили йому сформувати таке саме керівництво вашою країною, тому — їжте свій власний вибір!..
Ще раз кажу: я дуже хочу помилятись! І, як оптиміст, я буду сподіватись, що у провідних американських ЗМІ працюють наівні люди, які щиро переконані в тому, що ідіоту можна довести його ідіотізм, закликаючи до здорового глузду…
Надія помирає останньою!
Поделиться:
Загрузка...