На засіданні ТКГ Україна домовилася про спільну з бойовиками інспекцію

202
«На засіданні ТКГ Україна домовилася про спільну з бойовиками інспекцію в районі населеного пункту Шуми».

У мене складається таке враження, що у когось-то поїхав дах! А що післязавтра? Надання БЧС (бойовий чисельний состав) кожного підрозділу? Відомості про резерви? А може одразу, руки до гори і «мир, дружба, адиннарот»?
Так тишком, нишком Кравчук зробив представників ОРДЛО суб’єктами перемовин! Росія успішно грає свою гру при повній імпотенції представників Зеленського в ТКГ!
Зрадники грьобані!
Можу сказати одне.
Після сьогоднішнього засідання ТКГ по Донбасу. Після спільного «патрулювання» чи «інспектування» з терористами, і Кравчук, і Фокін мають піти у відставку.
А з ними і багато інших людей з влади Зеленського. Це вже край.
——
В ТКГ по Донбасу домовились про «спільне інспектування» в районі населеного пункту Шуми, біля якого обіцяв обстрілювати Пушилін.
«Учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ.» — щойно опублікували на сайті Офісу президента.
Прошу вибачення, що таке «спільне інспектування»? З ким? Вони вже зовсім з дуба впали???
Україна дала дозвіл на те, що наша сторона, «інша сторона», тобто де-факто окупант, та представник ОБСЄ спільно патрулювали певну ділянку фронту. Бо бачте московські терористи погрожували обстрілювати цю територію.
За такою логікою, можна погрожувати за весь фронт і потім влада Зеленського буде погоджувати на спільне патрулювання всієї лінії розмежування.
Цікаво ще одне: як це прописали в документах? Як це було офіційно зафіксовано? Розумієте, по суті це дає можливість стороні агресора вимагати спільне патрулювання та певні спільні дії з Україною. А це вже не те що «не в‘яжеться», це скидається на повну капітуляцію перед агресором.

Таким чином лише за сьогодні, 9 вересня:
— Венідіктова призначає своїм замом юриста Медведчука
— Зеленський особисто (наголошую) заводить на українські позиції терористів, в односторонньому порядку, тим самим визнаючи їх стороною конфлікту.
— Шмигаль призначає керівником Укроборонпрому Тіхонова, екс-нардепа партії Вітренко
Вчора побили Балуха
На днях стало відомо про те що Банкова злила спецоперацію ФСБ
Поделиться:
Загрузка...