На українському телебаченні російської мови стало більше за українську

144
Вперше за влади Зеленського на українському телебаченні російської мови стало більше за українську.
46% проти 40,9%.
З 64,4% за Порошенка українська мова за Зеленського впала до рівня мови нацменшини.
Ось і вся «какая разніца». Вони де-факто скасували мовний закон і почали нео-русифікацію.
Україну захопили олігархічні клани. Вони поділили її між собою і проводять політику деукраїнізації, щоб ніколи більше не допустити патріотичного піднесення, яке було на Майдані.
Армія, мова, віра, казали вони, нікому не потрібні. Главноє, штоби на хліб мазати було що. Відмовилися від першого — втратили і хліб, і масло.
Про «пул позитивних блогерів» Офісу Президента, можна сказати тільки одне: за покидька гірше може бути тільки покидьок-дебіл.
Влада офіційно визнала, що створила проплачених блогерів.
До цього лише помічник Зеленського Федоров, нинішній Міністр-жіжіталізатор, визнавав, що використовував 5 тисяч ботів для «захисту Зеленського від негативу». Але тоді він був в ще не офіційному статусі.
Примітно, що до цього дня всі ці негідники хейтили подібний інструмент.
Це говорить про те, що справи в них пішли зовсім погано.
5 років зелена вата знецінювала всі історичні досягнення України. Стаду, «простому нароту», на всю цю вашу армію, мову, віру, безвіз, Асоціацію і зростання ВВП на 4,5% в рік, має бути горде «pohuy», як було на кофті в лисого утирка на стадіоні. В люмпеноти в голові мають бути лише тарифи і Мальдіви. Люмпени мають палати класовою ненавистю до «бариг у владі», і на цій ненависті щораз приводити до влади «нові обличчя» Пінчука і Коломойського. Проста одноходовочка купки ворогів України.
За підказки радника Путіна Іларіонова вони стали шельмувати «порохоботами» всіх, хто вітав реальні досягнення влади. Вони розповідали, що тільки за гроші Порошенка можна підтримувати Асоціацію і ваш Термос, досягнення на десятиліття, фундаментальні речі для держави, важливі для будь-кого, хто вважає себе патріотом.
Але я хочу нагадати: всі ці негідники — лещенки, іванови, недоумовичі, подоляки і зеленські — об’єдналися з собаками і свинями і разом мочили державу. Вони зуміли досягнути свого. Зруйнували рух вперед і самі стали владою. Але зруйнувати зруйнували, а самі тепер не можуть пред’явити ніяких досягнень. Замість реальних досягнень, вони створюють пропаганду.
У Порошенка, що б про нього не казали, були досягнення. У цих — тільки тупе сцяння в очі позітівчіком. Тільки відосіки від Зеленського, який роз’їв харю, і сам є ботом Коломойського-Пінчука, який має записувати роліки про досягнення їхньої влади олігархів, відволікати українців балаганом доки дружбани рвуть когті з 300 вкраденими мільярдами.
Допоможе їм це? Ні. Навіть телевізор, який повністю в їхніх руках, не допомагає. Бо брехнею можна зруйнувати, але брехнею не збудуєш. Рейтинг Порошенка іде вгору, а рейтинг клоуна — вниз, бо всі побачили, що клоун може тільки руйнувати те, що створив Порошенко.
Українцям вже набридли відосіки з позітівчіком і тупим сцянням в очі від хуцпи. Без реальних досягнень влади у здорової людини така брехня може викликати лише бажання набити хлєбало. І от саме цього я всій цій зеленій гнилі і бажаю.
Поделиться:
Загрузка...