На що здатний новий український БПЛА-камікадзе ST-35 «Грім» ВИДЕО

300

Приватна компанія НВП «Атлон Авіа» (входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України»») у четвер, 29 жовтня ц.р. оприлюднила відео-презентацію своєї нової розробки — ударного БПЛА ST-35 «Грім».

Приватна розробка являє собою високоточний засіб ураження цілей, котрий здатний знищити ворога навіть на закритій позиції з використанням різних типів бойових частин (термобаричної, кумулятивної чи осколково-фугасної).

Високоточний баражуючий боєприпас, розроблений «Атлон Авіа», здатний виконати завдання з максимальною ефективністю та мінімальними супутніми втратами, зокрема серед цивільного населення та інфраструктури.

ST-35

Комплекс має модульну, легкоскладаєму конструкцію, що дозволяє транспортування його переносної версії силами піхотного розрахунку з трьох бійців.

ST-35

Також, вперше презентований мобільний варіант ST-35 «Грім», що розташований на бронеавтомобілі й може мати до восьми комплектів боєприпасів та до 16 елементів мультикоптеру для запусків.

ST-35

Варто додати, що БпАК ST-35 «Грім» від НВП «Атлон Авіа» має радіус дії до 30 км та здатний триматися у повітрі до однієї години.

ST-35

Нагадаємо, у квітні ц.р. вітчизняний баражуючий боєприпас пройшов черговий етап льотних випробувань, під час яких тестувалися системи управління дроном та алгоритми виявлення цілей.

Наразі проходять консультації з Міноборони щодо ухвалення спільного рішення, після чого у розробника має з’явитися остаточне ТТЗ на розробку вітчизняного високоточного баражуючого боєприпасу.

ST-35

defence-ua.com

Поделиться:
Загрузка...