На окуповану українську землю приїхав депутат Держдуми РФ інспектувати відступ ЗСУ

223

Я розумію, для Зеленського це буде несподіванка, але російські окупанти розвели його та його команду як лоха. Як завжди, до речі.

Сьогодні, у Золоте приїхав  депутат російської Держдуми Олексій Журавльов, який не має відношення ні до ОБСЄ, ні до СЦКК, але має відношенні для тих, хто окупував українську землю. Він спокійно «інспектує» разом з ОБСЄ, як саме проходить «розведення» Зеленського, тобто одноосібний відступ ЗСУ.

Посібники окупантів розказують, що російський чиновник зміг “на власні очі побачити як виконуються умови перемир’я на Донбасі”.

“Я зміг переконається, що на даний момент всі умови дотримуються”, – повідомив Олексій Журавльов на своїй сторінці у ФБ, де разом з цим виклав фото «незалежних» від РФ ОБСЄ.

І не один «незалежний» спостерігач від ОБСЄ проти цього не протестує. Ось така реальність, яку втулил українцям Зеленський. Нам розповідають  про розведення під контролем ОБСЄ, а насправді — це звичайне продовження окупації та гібридної агресії, прикрите гарними словами та мовчазною згодою міжнародної спільноти. І ніхто крім нас, нам не допоможе…

Alex Noyt

Так виглядає окупація.
2.11.2019.

А тиждень тому говнокомандувач знімав відео з актьорами під назвою «За крок до миру»

Ну як вам, зрадники?

Mason Lemberg

Друзі, хотів би просити вас із поваги до президента як інституції і символа держави писати це слово винятково з прописної літери — Янелох, а не зневажливо, з малої, як дехто собі дозволяє

Karl Volokh

Три царі та жидь

Є у Степана Руданського вірш «Три царі». Після президентських виборів у травні цього року він мені видався підходящим моменту. Він і зараз підходящий. От тільки я трохи змінив перший куплєт і в кінці додав ще один від себе, щоб врахувати нові тенденції у владі. Вірш Руданського в оригіналі можна прочитати за посиланням: «Три царі«, а зіпсований мною варіант – ось він.

Циган, русин, третій лях
З жидьом говорили,
Якби царство хто їм дав,
Що б вони робили.

Циган каже: “Якби так
Моє царство було,
То такого б вже царя
На світі не було.

Я б по шию в салі жив,
В сало б одягався,
Сало б їв, на салі спав,
Салом укривався”.

“Ну, не диво такий цар,—
Русин промовляє.—
Кому сало в голові,
Той сала бажає.

А якби я був царем
Та мав царську волю,
Я би панів скасував,
Всіх пустив на волю!..”

“Ет! Дурні ви, — каже лях,-
Не вмієте жити!
А якби я був царем —
Знав би, що зробити:

Я би тілько захопив
Царську скарбівницю
Та ще б таки того дня
Махнув за границю!”

А тим часом мудрий жидь,
Почав рахувати,
Скільки можна заробить,
Як царство продати.

Alex Tkach

Поделиться:
Загрузка...