На нашій території відкрито діє іноземний релігійний центр

260

За останню добу в столиці 41 новий інфікований. 26 з них – у Києво-Печерській лаврі.

Московська секта РПЦ мало того, що незаконно володіє нашою святинею, використовуючи її, свідомо порушила 1) державний карантин, 2) наказ Вселенського Патріарха на заборону церковних служб. Вони тупо розносили заразу, аж поки не захворів Паша-Мерседес. Тепер навіть близько неможливо порахувати скількох прихожан вони інфікували, доки смажений півень не клюнув.

Це чергова злочинна недбалість влади.
На нашій території відкрито діє іноземний релігійний центр з незрозумілим статусом, неканонічний з точки зору світового православ’я, навіть з незрозумілою назвою (за законом УПЦ МП давно мала перейменуватися). Цей іноземний релігійний центр ігнорує приписи Української Держави, затягує українців у власні сіті і перетворює на неадекватних фанатиків, як от Усика, вкладаючи їм в голови неадекватну єресь, що «все ето єрунда, просто ходітє в церковь, прічащайтєсь і вірус нє страшен».

Тобто релігійний центр ворожої держави проводить відкриті диверсії на нашій землі, а держава в особі Зеленського не реагує, а його найближчі сподвижники — заступник керівника ОП Трофимов і голова СБУ Баканов — відкрито підтримують цей диверсійний центр.

Ну що — як там Термос? Не важливою виявилася власна церква? Тоді хворійте вірусом, яким вас заразили влада з московськими попами.

Джон Сміт

Києво-Печерська лавра стала розсадником вірусу.

Тобто, на карантин закрили метро, кафе, торговельні центри — усю сферу послуг, де люди отримують зарплати і платять податки.

А паразитарна організація, яка нічого не виробляє і не платить податків — вільно працює без жодних обмежень та поширює хворобу.

Норм карантин…

Денис Казанский

Поделиться:
Загрузка...