На ЛБТЗ протестували систему стабілізації Т-64 за допомогою келиха з пивом

89

На ДП «Львівський бронетанковий завод» продемонстрували можливості системи стабілізації танкової гармати модернізованого Т-64 зразка 2017 року, виробництво яких нещодавно опанували на підприємстві.

Відеоролик з випробуваннями системи стабілізації за допомогою келиха з пивом оприлюднив на своїй сторінці Facebook Олексій Бобовніков.

Суть тесту полягає в тому, щоб не закріплений келих з пивом втримався на краю ствола й не пролився під час руху бойової машини. При цьому танк виконує складні маневри.

«Найправильніша перевірка роботи стабілізатора пухи – це пивом. Напевно, багато хто бачив, як це робили німці, але у Львові з нашими танками зробили не гірше», — відзначив Олексій Бобовніков.

Нагадаємо, вперше подібну демонстрацію провели німецькі танкісти у 1986 році на танку Leopard 2А4. Відповідне рекламне відео було оприлюднено на офіційному каналі YouTube Bundeswehr у 2015 році.

190923 LBTZ 1

Як можна побачити, модернізована бойова машина львівських зброярів за своїми можливостями не поступається відомому німецькому аналогу.

Варто додати, що ЛБТЗ, яке входить до складу ДК «Укроборонпром», у цьому році налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які обладнанні тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

Першу партію з 8 машин, оновлених у Львові, було передано Збройним силам України у липні ц.р. Крім ЛБТЗ, Т-64 зразка 2017 року серійно модернізують на ДП «Харківський бронетанковий завод». Загалом ЗСУ отримало вже понад 150 таких танків.

190923 LBTZ 2
Поделиться:
Загрузка...