У ніч проти 24 січня російські загарбники атакували Київщину ударними безпілотниками, у регіоні працювала ППО.
Унаслідок падіння уламків збитої цілі в одному з населених пунктів області сталася пожежа в 10-поверховому житловому будинку в декількох квартирах. В іншому населеному пункті виникла пожежа приватного двоповерхового будинку на площі 120 м2.
Про це повідомив т.в.о. начальника Київської ОВА Микола Калашник.
«На жаль, дві особи загинули внаслідок атаки ворожих БпЛА на Київщину. Загиблого виявлено на пожежі приватного будинку внаслідок падіння уламків збитої цілі. Наразі загоряння ліквідовано.
Другий загиблий – 36-річний чоловік в іншому населеному пункті, де пошкоджено житловий 10-поверховий будинок», — йдеться в повідомленні.
Ще дві людини тут звернулися до медиків після пожежі. Чоловік 26 років дістав поверхневі опіки верхніх дихальних шляхів. Жінка 38 років – гостру реакцію на стрес.
«Уточнюються списки потерпілих від атаки, їм надається вся необхідна медична допомога. Пожежу ліквідовано. Наразі поблизу із пошкодженою багатоповерхівкою у школі працює пункт незламності для мешканців», — зазначив Калашнік.
За даними соціальних мереж уламки «шахеда» влучили у багатоповерхівку в Глевасі. Також під атакою опинилися Бровари.
За даними Національної поліції України, внаслідок російської атаки у Київській області загинули три людини, ще одна травмована
«Станом на 7:30 в одному з районів зафіксовано пошкодження одного багатоквартирного будинку, в якому пошкоджено 11 квартир. Крім того, в іншому районі області пошкоджень зазнали вісім приватних будинків, три автомобілі, магазин, господарська споруда та паркан.
На жаль, троє людей загинули. Також 26-річний чоловік отримав опіки. Потерпілого доставлено до лікарні, де надається вся необхідна допомога», — йдеться в повідомленні.
При розборі завалів будинку, що постраждав внаслідок нічної атаки БПЛА, знайдено тіло загиблої жінки, повідомив міський голова Броварів, Ігор Сапожко
«Загиблі — чоловік 1966 року народження та жінка 1965 року народження — були подружжям», — йдеться в повідомленні.