На Київщині священник назвав загиблого «кіборга» братовбивцею та вигнав його родину з церкви

187
Мати військовослужбовця ЗСУ Дениса Поповича, який загинув у боях за Донецький аеропорт, звернулася до президента Володимира Зеленського через те, що місцевий священник спаплюжив пам’ять її сина

Про це жінка розповіла під час вшанування полеглих захисників на 5-ту річницю оборони ДАПу, передає «Армія Inform«.

За її словами, священник назвав загиблого героя «братовбивцею» і відмовився говорити з його родиною.

«У день народження Дениса разом із моїм чоловіком і онуками прийшла до церкви замовити службу. Але замість співчуття і благословення почула жахливі образи. Священник вигнав нас під паркан. Просто на дощ… Я була готова під землю провалитися від сорому через цю людину перед дітьми», – розповіла мати військовослужбовця.

Жінка багато років співала в цій церкві, і головне для неї була віра в Бога, а не різниця між патріархатами.

«Раніше я не розуміла різниці між патріархатом… Головне – віра в Бога. А церква – лише місце, куди можна прийти за духовною наснагою. Зараз же, коли наша сім’я для священника – вороги, бо мій син захищав Україну, я не можу навіть поставити тут за нього свічку. Повинна їхати до Києва чи в сусіднє село і панахиду замовляю в іншого священника», – поскаржилася Надія.

«Кіборг» Денис Попович був гранатометником у складі 40-ї бригади тактичної авіації зведеного загону Повітряних Сил ЗСУ «Дика качка». Загинув 22 січня 2015 року в районі Донецького аеропорту під час оборони опорного пункту «Зеніт». У нього залишилися двоє маленьких синів.

На той час, коли воїн загинув, його синам – Кирилку й Іллі – було 6 і 3 рочки.

Поделиться:
Загрузка...