На дахах снайпери: Поліція заборонила підходити до вікон, бо у Львів приїхала дружина президента

76
Маразм крепчаєт. Журналіст зі Львова розповідає, що поліція заборонила підходити до вікон, бо приїхала дружина президента

Тобто журналістів підозрюють у намірах вистрілити в Олену Зеленську?! Може і кримінальне провадження для профілактики заведете?
Зеленський стрімко тягне нашу демократичну Україну дно — до найгірших звичаїв авторитарних режимів.
Віктор Уколов

«Такого не було навіть при Януковичу!» волають сьогодні журналісти, яким заборонили підходити до вікон, бо там, бачте, Лєнка Зеленська ізволіла приїхати, то по будинках навколо снайперів розсадили і вони можуть стріляти.
Ай-яй-яй, ммммм, ц-ц-ц, ой, а хто єта сдєлал? Ой, а хто єта своїм нонстоп обсиранням Пороха свого часу демонізував його настільки, що нарід починало корчити тільки від однієї згадки, м? Ой, а хто єта не зміг намазати мову на хліб, на війні втомився і вивчив два слова: офшор і Роттердам+, м?
Ну ото сидить тепер, поки Лєначка не звалить з гостєприїмного Львова. До вікон тільки не підходьте, немає шо холопам сцарицю бачити, ага.

Алла Комарова

Шапітолій підняв свій півнячий куточок з поясненнями чому львів’янам не можна визирати у вікна і чому снайпери — це нормально коли до Львова приїжджає САМА Лєнка Зеленська.
Мовляв то так треба, таких діячів треба охороняти.
Я нормально ставлюся до кортежів і охорони державиних діячів, я це розумію, я з цим згоден.
Я погано ставлюся до кортежів істоти, яка кричала «кортежі нах» і розказувала охлосу, що президент має їздити на велосипеді. Але я розумію, що йому все рівно це належиться, незалежно від рівня лицемірства і обsикання очей своїх виборців.
Але вибачте, а до чого тут Лєнка? Відколи вона стала державним діячем?
Відколи належна їй охорона перетворилася на цілі гвардії снайперів?
І чому за страхи клоуна мають платити громадяни зі своїх кишень?
«Велике будівництво», «Велика реставрація», «Велика приватизація». Можна було назвати все це значно коротше та одною назвою — «Велика корупція». Але це ще й показує особисті комплекси президента. А сьогодні, завдяки візиту його дружини до Львова, всі побачили що є ще й «Великий страх«. Тож, цікаво, куди він заведе Зе?
А комплекси у Вови у всьому. І він на них палиться…
——————-
Вова, а ты случайно не уху ел? С какого перепугу снайпера? Это каким протоколом прописано? Только что я переговорил с журналистом Василием Терещуком и он подтвердил факт этого идиотизма. После чего я проконсультировался с одним из руководителей УДО и он объяснил, что корни этой истории из паранои Зеленского, который до икоты боится покушения и верит в его возможнось, но нигде не прописаны подобные ограничения для граждан при визите жены президента. В общем, кажись у недогаранта плавится мозК и он уже в некоторых моментах переплюнул Януковича.
Как стало известно, во Львове для охраны О.Зеленской, на крышах разместили снайперов, а людям настоятельно рекомендовали не подходить к окнам. Более того, журналистам в одной из редакций, расположенной в доме, возле которого должна была проходить Олена Зеленська вообще пригрозили активизацией снайперских групп, в случае, если те покажутся в окнах. Т.е. выстрелом.
По информации Борислав Береза, беспрецедентные меры безопасности вовремя визита Елены Зеленской во Львов были предприняты по личному указанию самого Володимир Зеленський.
Я в этом более чем убежден, потому, как известно, что за очень короткое время Зеленский заболел манией преследования, испытывая приступы паники и страха, боясь покушения на свою жизнь и жизнь членов своей семьи.
Во время президентской каденции Петро Порошенко, об аналогичных мерах безопасности и подумать никто не мог, не говоря уже о Первой Леди, Марина Порошенко. К ним тянулись люди, и они к людям.
Да, повышенные меры безопасности во время визитов первых лиц государств зарубеж – абсолютно нормальная практика, но располагать снайперские группы и угрожать гражданам своей страны, тем более визит не несет какого-то стратегического характера – явные признаки авторитаризма.
А как же «простые люди» Зеленские? А как же «народный президент»?
Вот-вот, никак и нигде, и никогда не было. Посмотрели сериал, проголосовали, и хватит. Брысь в нору, как говорится. А то снайпер красной точечкой поласкает лобик…

Pavlo Nuss

 

Поделиться:
Загрузка...