МВФ не дає траншу Зеленському, бо не довіряє йому

240
Міжнародні партнери України не довіряють нинішньому керівництву і вимагають від Зеленського через ухвалення «антиколомойського» закону довести свою незалежність від олігархів

Саме тому МВФ не відкриває нову кредитну програму для нашої країни, про заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов, пише пресслужба партії «ЄС».

Він також наголосив, що п’ятий президент Петро Порошенко вже б давно домовився про фінансування від МВФ.

«Чому з МВФ так важко йдуть перемовини? Тому що саме до Зеленського немає довіри у цьому міжнародному світі, був би Порошенко – давно би вже домовився», – зазначив Герасимов.

Він також нагадав, що Зеленський отримав владу в країні з великим запасом економічної міцності, але вже з осені 2019 року економіка пішла в піке, і епідемія коронавірусу лише погіршила ситуацію.

«У країні немає грошей, нам потрібна співпраця з міжнародними фінансовими організаціями. Якщо ви говорите, що співпраця з МВФ – це погано, то що 100 країн у світі звернулися до МВФ – то вони всі дурні? Жоден інвестор не зайде у країну, якщо у неї немає співпраці з МВФ. І зараз все просто: буде співпраця – не буде дефолту, не буде співпраці – буде дефолт!», – застерігає Артур Герасимов.

Поделиться:
Загрузка...