«Мотор Січ» освоїла виробництво лопатей для Мі-8 та Мі-24

180
В 2021 році підприємство планує виробити 20 комплектів лопатей для гелікоптерів, із 2022 року – планує виробляти 60 комплектів лопатей щороку

Підприємство «Мотор Січ» освоїло виробництво композитних лопатей для вертольотів Мі-8 та металевих допатей до вертольотів Мі-24.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр- Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський на своїй сторінці у Facebook.

«Українська авіаційна промисловість переходить до нового етапу розвитку. Сьогодні на Льотно-випробувальному комплексі АТ «Мотор Січ» розпочалися льотні випробування композитних лопатей для вертольотів Мі-8 та металевих — для Мі-24 українського виробництва», — написав Олег Уруський.

ДОЗ-2021
Лопаті виробництва «Мотор Січ» 

За наявними даними, випробування гелікоптерів з українськими лопатями триватимуть і в наступному році. У тому ж 2021 році «Мотор Січ» планує виробити 20 комплектів лопатей для вертольотів Мі-8 та Мі-24. У 2022 році та наступних – підприємство планує вийти на рівень виробництва в 60 комплектів лопатей щороку.

ДОЗ-2021
До цього моменту виробником лопатей до гелікоптерів Мі-8 та Мі-24, основи авіації Сухопутних військ, була лише РФ 

Нагадаємо, 12 грудня 2018 року на запорізькому ПАТ «Мотор Січ» був запущений цех по виробництву деталей з композитних матеріалів для українських гелікоптерів.

ДОЗ-2021
На фото — процес злету Мі-8 МСБ та Мі-24П із лопатями виробництва «Мотор Січ»Як уточнило місцеве видання sky.zp.ua, зі створенням лопатей «Мотор Січ» змогла завершити повний цикл виготовлення вертольотів. 

Поделиться:
Загрузка...