Москва відстає: німецьке Міноборони вказало слабкі та сильні сторони армій РФ та Китаю

217
Однією з основних проблем армії РФ німецькі військові вважають катастрофічну нестачу ударних безпілотників

Німецьке оборонне відомство попереджає про зростаючу загрозу з боку Росії та Китаю з огляду на нові військові можливості цих двох країн.

Про це повідомляє німецьке видання Welt am Sonntag з посиланням на внутрішній документ планування Федерального міністерства оборони Німеччини.

Китайська армія
Китай треба боятися більше, ніж Росію, вважають у Німеччині

Згідно з документом, Росія планує «дестабілізувати та послабити НАТО», тоді як метою Китаю є «забезпечення економічного розвитку та формування міжнародного порядку відповідно до власних інтересів».

Водночас зазначається, що «Китай все більше випереджає Росію з точки зору глобального впливу, зокрема і стосовно продажів зброї та військового співробітництва».

DF_26 Китай ракета
«Китай розширює свій ядерний потенціал», – кажуть у Німеччині

Так, за оцінками німецького оборонного відомства, у Китая «не тільки два мільйони солдатів, близько 6850 бойових танків і 1600 винищувачів», але й «найбільший у світі потенціал звичайних ракет», серед яких гіперзвукові з дальністю до 2500 км.

Крім того, Пекін систематично розширює свій ядерний потенціал, має низку власних ударних безпілотних систем та стає «активним гравцем у космосі».

Разом з тим, слабкими сторонами Китаю у Німеччині вважають відсутність належної професійної підготовки збройних сил та повноцінної координації між морськими і повітряними частинами.

БПЛА
Льотні випробування російського БПЛА «Охотник» не завершаться раніше 2023 року

Щодо Росії у міноборони Німеччини говорять наступне: «звичайні російські збройні сили чисельністю близько 840 тисяч осіб здатні досягти переваги у часі та просторі», однак Москва значно обмежена у проведенні тривалих військово-морських операцій «у всьому світі», а також відчуває значну нестачу ударних безпілотників.

Водночас у Німеччини викликає занепокоєння «застосування високоточних гіперзвукових засобів» та «модернізація ядерного потенціалу».

Військові РФ
У Німеччині російських військових називають «інструментом політичної дії та влади»

У звіті німецьких експертів також йдеться про те, що військові для Росії – це «інструмент політичної дії та влади», а максимальної вигоди для себе Москва намагається досягати за умов відносно невеликих витрат.

Поделиться:
Загрузка...