Моє ставлення до Навального менше індеферентним не стало

97
Депутати Бундестагу попередили Кремль, що в разі арешту Навального німецька влада перегляне всі домовлености по зовнішній політиці з Росією, включаючи «Північний потік». Фокус в тому що Навальний УЖЕ заарештований. Тобто…

🤔Я маю дуже слабку надію, що Москву вирішили почати пресувати по-дорослому і для цього Навального використали як привід. Бо якось слабо мені віриться, що Навальний сам (ще й разом з дружиною) ломанувся в пащу до Пуйла, що німецькі депутати раптом забули що народ зайвої хромосоми бити треба не до першої крові а до останньої, і що ці події сталися водночас. Щось тут закручується дуже цікаве.
😉І так, моє ставлення до Навального від того менше індеферентним не стало. Він же не бутерброд, аби я цікавився, хто його надкушує?
Коротко про Навального, яким всіяні всі новинні стрічки:
«Тупо пох на цього бутербродника».
Нам би розум увімкнути, аби не обернулось для Украіни все так, як в 1918 році. Бо Ленін теж був дуже хороший і просунутий, а потім отаке:
«Теперь, с завоеванием Украины и с укреплением Советской власти на Дону, наша сила крепнет. Мы говорим теперь, что источники хлеба и продовольствия, возможность получить топливо из Донецкого бассейна у нас есть. Мы уверены, что, хотя и подходят самые трудные месяцы, мы, тем не менее, этот кризис переживем. На Украине имеются громадные запасы, излишки хлеба. Их трудно взять сразу — там до сих пор партизанщина, там крестьяне запуганы зверским господством немцев и боятся брать помещичьи земли.
Мы должны не менее 3 тысяч рабочих железнодорожников, частью крестьян из северной голодной России, двинуть на Украину».
Пишу, бо у нас дохріна любителем смузі і тілізвьозд нульових, які уявляють як процвітатиме Україна за російського вождя Навального. Ага, зараз.
«Мальчік, водочкі прінєсі», — це був показовий тизер. Для нас особливо.
З території Московії мене цікавлять лише дві новини:
— розпад на 10-15 держав
— і хто з цих новоутворених республік нам поверне викрадені цінності та заплатить контрибуцію за столітні окупації і вбивства.
Саме над таким порядком денним варто українцям сконцентруватися, а далі, за Уралом, уламки імперії нехай самі з Китаєм розбираються.
Бо Україна — це Європа.
Здивувалася. Реальні живі знайомі сидять і моніторять літак з Навальним, чи долетів він на росію, чи ні.
Я сиджу і моніторю літак з Шарму, яким повертаються додому діти. Все що відбувається у росіян, давно віднесене до категорії голосів з пекла. Мені не цікаво, які у них там розклади. Прошу повідомити тільки, коли воно розпадеться, нам тоді свою Кубань і курську волость треба буде підібрати і обтрусити.

Сотрудники правоохранительных органов встретили Навального на паспортном контроле и отказали сопровождавшему политика адвокату в возможности проследовать с ним. Силовики ссылались на то, что адвокат еще не прошла паспортный контроль и не находится на территории РФ.

ФСИН подтвердила задержание Навального, который, как заявило ведомство, «с 29 декабря 2020 года находился в розыске за многократные нарушения испытательного срока» по делу «Ив Роше».

«Дальнейшую меру пресечения Навального А.А. определит суд. До решения суда, он будет находиться под стражей», — заявило ведомство.

«Я ничего не боюсь и вас призываю ничего не бояться», — такими были последние слова Навального перед тем, как он отправился на паспортный контроль.

Поделиться:
Загрузка...