Міністр Рєзніков про можливе вторгнення РФ

19
Ну що ти будеш з ними робити.
Міністр Рєзніков на питання про можливе вторгнення РФ — «Не вірю я в це».

Я, пане міністр, теж трохи приоху*їв, коли в 2014 побачив як прилітає з-за кордону і що замість АТО потрапив на війну — але дуже швидко повірив, бо ну його нафіг.
І от тепер в 2021 не хочу читати від посадовців такого рівня судження «вірю-не вірю», бо точно знаю — РФ рано чи пізно знову перейде в наступ.
Скажіть краще чесно — ми не готові, бо прої*бали все, що робилося до нас, і тепер треба швидко якось виправляти.
Це буде хоча б чесно і викличе з боку неуставших хоч якусь повагу до вашої об’єктивності — бо ви на інших можете не розраховувати, уклоністи уклоняться знову.
Але навряд ми дочекаємось чесності — бо факт загибелі вчора нашого бійця ваш «головнокомандувач» знову проігнорував, як і його довбаний «офіс» зрадників.
Не вірете — то перевірте.

Валерій Прозапас

Новый министр обороны Резников о вероятности вторжения России: «Не верю в это!»
* * *
Это точно министр ОБОРОНЫ? Мыслить категориями «верю — не верю» может себе позволить блогер Шарп или буфетчица Зоя Захаровна со станции Жмеринка-узловая. А человек, отвечающий за оборону страны, должен быть готов к вторжению противника каждую минуту — без оценочных суждений такой вероятности.
⁉️ Ну почему любой, ранее вменяемый человек, став частью этой власти, превращается в ещё одну копию Зеленского?
И просто напомню: один уже верил, что достаточно просто перестать стрелять…
* * *
UPD. А в это время, по сообщению NYT, разведка США предупредила европейских союзников о возможном вторжении России на территорию Украины. Вашингтон считает, что для предотвращения конфликта осталось мало времени, и призывает разработать совместные военные и экономические меры для сдерживания Москвы.

Helgi Sharp

В Україні вирішили ліквідувати зі структури Головного управління розвідки Міноборони підрозділ, який займається російськими шпигунами та агентами, в той час, як восьмий рік триває військова агресія РФ проти нашої країни, заявила журналістка і телеведуча Яніна Соколова.

Про це вона висловилася в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Є прецедент взагалі ліквідації підрозділу в розвідці, який займався росіянами — тобто підрозділ, який займався росіянами в українській розвідці. У країні, в якій йде війна», — обурюється Соколова.

Вона також зазначила, що знає прізвища тих чиновників, які дали відповідне розпорядження. Втім, називати їх журналістка в ефірі ток-шоу не стала, оскільки чекає офіційну інформацію і пояснення представників влади.

«Хто давав такі вказівки я знаю. Але я б хотіла отримати офіційну інформацію і пояснення від президента, чому в країні, яка воює з росіянами, ліквідують такі підрозділи», — заявила Соколова.

Журналістка переконана, що в цей час в Україні спостерігається «навала підкилимного російського процесу».

Також вона пов’язує ситуацію з провалом української спецоперації із затримання бойовиків з ПВК «Вагнер», і відсутністю результатів з розслідування причин і обставин такого зриву.

Соколова зазначила, що після публікація у соцмережі документів по «Вагнергейту» вона «стала не зрадником, а людиною, якій хочуть заламати руки і посадити у в’язницю СБУ».

Крім того, вона наполягає на створенні нової Тимчасової слідчої комісії у справі про зрив спецоперації та виявлення ймовірного зрадника.

rbc.ua

Поделиться:
Загрузка...