Ми стоїмо перед складними і тяжкими подіями

220
Вчора, під селищем Шуми на Донеччині, загинули 4-ро українських військових, а 2-є отримали поранення. Російські війська атакували українські позиції мінометним вогнем.

Саме тут, під Шумами, загарбники вимагали минулого року провести «інспекцію» української лінії оборони. Проти якої вийшли місцеві жителі. На фото радіо Свободи якраз зафіксовано один із моментів протесту.
До цього прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не вгавав щодо «загострення ситуації на Донбасі». І неодноразово робив заяви про те, що «українські війська збираються обстрілювати територію Донбасу».
Кремлівські пропагандисти знають толк в провокаціях. Я спостерігаю за всіма оцими симоньян-скабєєвими-соловйовими, і у мене немає жодного сумніву, що ескалація конфлікту у нас попереду. Гниди активно готують підгрунття для цього. Той же Пєсков сказав, що «якщо Київ перейде «червону лінію», то будуть відновлені повноформатні бойові дії».
Я пам’ятаю зрежисовані відео «про Одесу» у 2014-му році, які знімались десь у Митищах, тому розумію, що ці майстри провокацій готові на все. Вони не можуть відомстити США і Байдену, який назвав на весь світ Путіна вбивцею, зате можуть відомстити Україні, яка користується підтримкою Америки.
Не треба бути супераналітиком, щоб розуміти, що ми стоїмо перед складними і тяжкими подіями. На чолі країни знаходяться ті, хто 7 років тому ще кривлявся, блазнював і був дуже далеко від реалій сучасного світу. І це в той час, коли притомна частина народу стояла на смерть за свободу. Нинішнім керівникам не зрозуміла система координат, в якій вони знаходяться. Перша особа держави спочатку розповідала байки про «заглядання в очі» вбивці. А зараз все ще продовжує уникати називати речі своїми іменами – агресорів агресорами, наприклад. І що, воно тобі допомогло, Володю?
А ще відсутність води в Криму. Там теж небагато варіантів. І всі вони досить фатальні для нас.
А ще небезпечний ворог в Офісі Президента, на якого вже прямо показують всі західні партнери – від Британії і до США. Злита Кремлю спецоперація по «вагнерівцям» мала би засадити єрмаків на довічне. А він продовжує керувати.
Зрозуміло, що Вова хоче на другий термін. Тому і хаотичні дії в РНБО, щоб сподобатися Заходу. В першу чергу. У Вови добре спрацьовує інстинкт самозбереження. Бо якщо не другий термін, то втеча або в’язниця.
А як пояснити новину в російській газеті «Комерсантъ» про перемовини радників в рамках нормандського формату?! І все це в суцільній таємниці від українського суспільства!
А як пояснити, що темою засідання Верховної ради, найвищого органу в парламентській республіці, має стати графіті на стінах будівлі, а не ситуація з пандемією, не ситуація на фронті?!
А як пояснити, що той, кого треба було гнати з посади ще рік тому, не вилазить з ефірів і розповідає, як він долає коронотруднощі?! Степанов – це суцільна ганьба і велике зло, якому дозволили пустити спрутячі свої щупальця в державний бюджет. Я не знаю жодної людини, якій лікування від коронавірусу обійшлося би безкоштовно. Жодної! Куди йдуть кошти? Чому так дорого закуплена вакцина?
Країна дуже уражена – зовнішній ворог може вдарити у спину в будь який момент. Внутрішні проблеми і негаразди роздирають соціум і політикум щоденно, знесилюючи країну. Економічний стан не викликає оптимізму навіть під гіпнозом.
Як ми могли оце нещастя обрати і тепер дивитися, як воно знищує нас самих?..
Поделиться:
Загрузка...