Ми стоїмо на порозі епохи зубожіння

296

І це я не просто для «красного слівця» говорю, це реальність.

Найгірше в цій реальності те, що влада неприкрито і цинічно бреше.

Я не говорю про 4000 доларів зарплати вчителям. Але вперше за 5 років їм затримують на 2 місяці зарплату в розмірі 4000 гривень. І клоун дає доручення клоуну-прем’єру виплатити зарплати.
Пздєц, а без доручень не можна було 2 місяці виплачувати?

Ще тиждень тому нам розказували, що повідомлення про невиплату лікарняних це фейк, на рахунках фонду купа бабла. Сьогодні фонд вийшов в паблік і в прямому ефірі засідає правління у зв’язку з цією проблемою.

Хочу акцентувати увагу на тому, що це не просто проблема виплати лікарняних, це одна з найважливіших складових трудових відносин.
І невиплата лікарняних спричинить дуже непередбачені негативні наслідки, адже лікарняні (соцвиплати), є одним з найважливіших аргументів, який спонукає працівника і роботодавця платити і отримувати легальну зарплату.
Якщо ці ідіоти перестануть платити лікарняні, збираючи внески в роботодавця, то можна собі уявити як роботодавець відреагує з приводу білої зарплати.

Та інерція в економіці, яка залишалася від попередників, стрімко зникає і країна провалюється кудить в помийну яму в плані розвитку і соціальних стандартів.
Підготуйтесь самі, підготуйте своїх близьких до цього, поки ідіоти будуть входити в епоху зубожіння з святою вірою, що хуже не будет.

Mason Lemberg

Те, що з Зеленського ліплять вєлікого кормчєго за кращими традиціями совка, це хоч і смішно, але не проблема.

Ну, Їздить собі, м’ячики вручає, об’єкти, до яких немає жодного відношення відкриває, щось про замулені ставки та 900 танків розповідає, нормальне українське чучхе — хоча вся «молодая команда» колись від такого відмежовувалась та іронізувала над цією практикою.

Але коли виплата зарплати вчителям та лікарям стає залежною від уваги «найвеличнішого» — такого не було вже дуже давно.
І коли президент робить на цій темі власний піар, вказуючи на необхідність «закрити заборогованість» — це ненормальна практика, яка свідчить, що ми скотилися в ручний режим управління економікою.

А з якої радості ця заборгованність взагалі з’явилася в епоху кінця бідності?
Гончарук не помітив, що бюджетники без грошей з вересня сидять?
Чи штучно підготував грунт для такого примітивного «вирішення проблеми» Зеленським, щоб нарід вчергове зомлів від щастя?

Порошенко обговорював з Кабміном та ВР можливі варіанти підвищення пенсій і зарплат бюджетникам — таке було.
Але щоби робити людей заручниками свого рейтингу і створювати показові виплати людям їхніх же грошей, щось не пам’ятаю.
Країна жила функціями і законами, а не відмашками президента.

Хоча дивуватися не доводиться — у нас ГБУ/ДБР/CБУ керуються з ОПи, а сам президент розповідає кого посадити, бо про це можна «спросіть на уліце», так що контроль над заробітними платами, коштами громад, підприємців це само собою.

І, звичайно, ніхто не скаже в роліках, що тисячі людей будуть звільнені з держслужби на вулицю, включно зокрема з «надлишковими» вчителями — бо ці «діджиталізатори» будують власну ручну Зэ-бізнес-структуру, а не державу.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...