Ми самі створюємо міф про поганих бояр і хорошого царя

118
Не подобається мені що багато хто з нас несвідомо вигороджує зелю.
То весь фейсбук гудить про якогось гетьманцева. Це бл хто? Скільки депутатів в особистій фракції гетьманцева? Які рішення він приймає безапеляційно?
Це ніхто. І відповідальний за всі податкові ініціативи зі словом «гетьманцев» особисто зеля.
То сьогодні почитав пост в якому звинувачують оточення зелі в тому йому сьогодні 19 грудня привели піонерів з «вифлеємським» вогнем а він бідний не знає. Оточення його позорить.
Не оточення його позорить, а малороство, відсутність в нього національної ідентичності, виховання, совковість, небажання чи неможливість вчитися і змінюватися, виправляти свої помилки. Ось це його ганьбить, а не оточення.
Чи хочете сказати що воно не розуміло що відпускає вбивць людей в центрі Києва, що відпускає без отримання наших людей?
Чи хочете сказати що воно не розуміє що оточило себе вражинами, які на роботі в ФСБ і відкрито працюють проти держави?
Чи ви хочете сказати, що воно не розуміє куди зникають гроші з крадівництва і не бере в цьому участь? Не смішіть… Особливо на фоні ганебного перекривання всяких спроб притягти до відповідальності своїх подєльніків-злодіїв
Ми самі створюємо міф про поганих бояр і хорошого царя.
Не треба цього робити. Тим більше що ми українці і всякий х.-й, який бачить себе царем має закінчити однаково погано
Кошки-мышки между детективами НАБУ и беглецом Татаровым продолжаются, причем каждый преследует свои интересы. Сытник откровенно ведет торг, а Татаров утверждает, что он не бегает от НАБУ, как утверждает Сытник, а все его претензии – это личная вендетта.
И только Зеленскому хорошо и спокойно. Он традиционно никак не комментирует ситуацию, пилит видосики и играет в пинг-понг. И кто там вспомнит, что он говорил о нулевой толерантности к коррупции и отсутствии кумовства?

Бідоносець ніяк не заспокоїться…

«У Києві на Софійській площі відразу після урочистого запалення головної ялинки країни, спалахнула пожежа. Займання оперативно ліквідували…»
Поделиться:
Загрузка...