Мер міста наказав поліції ловити усіх порушників карантину: заарештували його дружину

65

Мер американського міста Олтон (штаті Іллінойс) наказав правоохоронцям ловити всіх, хто порушує правила карантину, які запровадили через поширення коронавірусу.

Врешті правоохоронці заарештували дружину мера, яка вирішила сходити в бар.

Про це повідомив сам мер Брант Уолкер у Facebook.

В Олтоні діє режим карантину: люди можуть ходити вулицями, купувати продукти, займатися спортом, але все з урахуванням правил соціального дистанціювання.

Однак через те, що багато жителів Олтона ігнорували правила, у місті заборонили будь-які публічні або приватні зібрання поза домом.

А мер Уолкер наказав поліцейським затримувати порушників і притягувати до відповідальності.

«Це дуже серйозні часи, і я прошу вас: будь ласка, залишайтеся вдома, і батьки, навіть не випускайте з дому своїх дітей, це необхідно для нашого здоров’я», – заявив мер.

Через два дні після цього звернення з ним зв’язалися з поліції та повідомили, що затримали його дружину, яка пішла в бар.

Затримали і усіх інших відвідувачів бару, який продовжував працювати у вихідні всупереч вимогам влади.

Уолкер доручив поліції діяти з нею по всій строгості закону й розглядати її справу нарівні з іншими порушниками карантину, оскільки його дружина – доросла людина, яка сама ухвалила таке рішення.

«У цьому випадку моя дружина показала приголомшливу відсутність розуміння серйозності ситуації. Мені дуже соромно за це, і я прошу вибачення», – написав Уолкер.

hromadske.ua

 

Поделиться:
Загрузка...