Мальчікі дома — остальноє нє важно

73

Коли зелебоби продавали країну за дешеві тарифи, вони раділи, що настала нова епоха і врємя Пєті ушло. Нова епоха не настала. Тарифи не знизили, Роттердам вже хороший, новоє ліцо Баканов жре омари на ювілеї соратника Медведука.

Але вчора епоха відкотилась взагалі назад: Буратіно визнав Керченську протоку російською. Під радість, що Буратіно знову утер носа Пєті і зробив те, що Пєті не вдавалося, Буратіно зобов’язався, що моряки будуть являтися на виклики російських слідчих. Тобто Буратіно дав Росії підпис української офіційної особи, що ми визнаємо її право судити нас за проходження в наших же територіальних водах.

Буратіно відмовився добиватися покарання для Росії за напад на наші кораблі. Коли Буратіно це зробив, він показав, що він тєрпіла. І ви всі, хто за нього голосували, ви тєрпіли.
А раз тєрпіла, то плати.
Наступним кроком Росія виставить претензії, щоб ми платили їй за проходження наших вантажів на сотні мільярдів.

Жадібний, тупий і підлий тєрпіла повинен платити. Бо він хотів намазати Армію, мову і віру на хліб, а раз нізя, то к чорту таку владу! Дайош найгіршу мразоту ліш би пообіцяла кинути кістку.
Ок. Плати.

Мальчікі дома — остальноє нє важно, що разом з продажем свободи втратили і свободу, і хліб.

Джон Сміт

P.S.

Ось і суть цих «поступок» хорошому Зеленському:
«Обмен удерживаемыми лицами может создать условия для реализации Минских соглашений, — Песков»
Буратіні це підсовують в якості знятого бар’єру перед виконанням Мінську.

Але про обмін в Мінських домовленостях написано конкретно: «всіх на всіх». Зеленський замість «всіх на всіх» спочатку погодився на формулу «всіх встановлених на всіх встановлених»:
— У зв’язку з позицією РФ, не вдалося досягти жодного прогресу… Українська сторона не заперечує проти звільнення утримуваних у форматі «всіх встановлених на всіх встановлених». — Дарка Оліфер — 2 липня 2019.

Тобто 200 їхніх на 70 наших, котрих вони визнали, що тримають. А всіх інших наших, котрих росіяни ховають десь по подвалах, — то потім колись. «Мальчікі дома — остальное не важно». А як же ці мальчікі? Повернемо, коли їхнє здоров’я не підлягатиме відновленню?
Але коли росіяни побачили таку поступливість, то «всіх встановлених» 70 на 200 раптом перетворились на «масштабний обмін 35 на 35».
Масштабність зашкалювала. Але коли Вова погодився і на це, бо бажав картінку з собою перед літаком, росіяни подумали і повідомили, що «грандіозний обмін 35 на 35» зривається, якщо за моряків, яких і так вже не було куди тримати, він їм не віддасть ще й Цемаха, а також трьох звинувачуваних у співпраці з ГРУ підбурювачів подій в Одесі 2 травня. Щоб замести сліди і там, і там.

І «35 на 35» перетворилося на «35 на 11». «35 вбивць, терористів, кадрових російських військових на 11 цивільних, серед яких троє поперлися в РФ самі». Вони, звичайно, теж люди, але ж прояви хоч якусь упертість.

І от тепер «35 на 11» росіяни підсовують Зеленському, як достатній крок для переходу до реалізації Мінська.

Ні. Це НЕ достатній крок. Треба «всіх на всіх».

Але різьбу Буратіні вже збили. Він погодиться.
А далі по Мінську вивід військ РФ, на що РФ звичайно не йде, та Зеленський і не заперечує, і наша згода на так звану «Конституційну реформу» — визнання анклавів за формулою Сектора Гази в Ізраїлі. Надати російським «повстанцям» офіційний статус «народної міліції», дозволити їм національно-культурну автономію, але додати фінансування за наш рахунок і право блокувати наші зовнішні ініціативи.

І буде «зато он прінєс мір!».
Буратіно зіллє тисячі життів героїв, які віддали життя щоб не дозволити окупували нас, і дозволить ворогу окупувати нас зсередини. Після цього спалахне громадянське протистояння і його вб’ють. Або він втече у Ізраїль. А війна продовжиться. Як продовжується вона в Ізраїлі вже 30 років після такого ж «миру».

P.P.S.

Головнокомандувач армією, який ніколи не служив в армії і під час війни отримував бабло з бюджету агресора

Голова Служби безпеки країни, якій не має відношення до спецслужб, дружина якого громадянка країни-агресора

Прем’єр-міністр з заборгованістю за комунальні послуги

Міністр у справах ветеранів помічниця Захарченка (того, який Майдан розстрілював)

Сюрібаний.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...