Mafia State або Класичний випадок рейдерства цілої держави

657
Коли кажуть, що такого ще не було, щоб один генерал спецслужби замовив вбивство іншого генерала спецслужби через грошові потоки, то і такого бездарного президента в нас ще не було.
А в світовій історії ця ситуація не нова.
Це називається — Mafia State.
ОПГ захопили державу. Ми про це попереджали, а Порошенко на стадіоні прямо про це казав, що в особі шутніка ви обираєте навіть не кота в мішку, а мішок, із якого вискочать портнови, коломойські, татарови і інша нечисть.
Результат — бачимо.
СБУ і Альфу, в рядах якої загинули герої — капітан Біліченко, полковник Хараберюш і багато інших, вони перетворили на кримінальних биків правлячої ОПГ. Це просто ганьба і позорище.
Але кримінальне позорище в нас іде з самої гори і розповзлося по всьому державному апарату.
*замміністра охорони здоров’я розповідає, що на посаді «можна прібарахліться, внукам хватит» (с)
*брат голови одміністрації Зеленського збиває бабки за призначення на посади, а тим, хто покидьків викрив, спалюють машини і арештовують.
*голова Верховної ради лобіює дозвіл працювати під час локдауну ломбардам, власником мережі яких він є.
*а Бєнє-фіціари захоплюють державні активи, і підприємства, які при «корупціонерах» були прибутковими, стають збитковими за рік.
Навіть очолювати ЗСУ пропхали генерала-подільника, який приймав рейдерське замовлення у мафії у кабінеті Корбана захопити промислові активи в Іловайську в інтересах дніпропетровської ОПГ, використовуючи для цього ввірених йому військових. А тепер зливає морпіхів у сірій зоні.
Бєнє-фіціари через свої ЗМІ проводили залякування населення, давали слово різним нікчемам від лещенок до наталь «борщовий набір» розпалювати пролетарську класову ненависть до багатих, вигаданої кокорупції і переводили вектор ненависті на державу, а потім ця ОПГ державу рейдернула і переписала її на свою підставну особу, яка розважала босів мафії грою на піаніні.
Класичний випадок рейдерства цілої держави.
Після повалення їхньої влади (чого ще треба досягнути) на нас чекає довга і дуже виснажлива боротьба з мафією. Це проходили всі країни від США часів Гувера, до Італії часів Берлусконі. І нам треба буде пройти. З мафією треба боротися. Щоб побороти мафію треба конфісковувати її майно, розвалювати її структуру. Мафії треба перерізати доступ до ЗМІ — щоб мафія не мала проходу у політику.
Нам треба буде перемогти не тільки РФ, але і кримінальні клани коломоїв-пінчуків, медведчуків і інших покидьків, які вже давно уклали союз із ворогом проти нас. Їх треба знищити доки вони не здали Україну рашці, як аксьонови — Крим Росії.
Всі патріоти у спецслужбах, правоохоронних органах і армії, якщо ви патріоти і вас задовбала ця ганьба — шкодьте мафії! Шкодьте ключовим особам в мафії. Зливайте компромат на них їхнім ворогам. Сприяйте конфліктам в середині ОПГ, між різними кланами, і між різними членами кланів. Загострюйте ці конфлікти.
Вони лише здаються сильними. Насправді — вони нахабні, жадібні, тупі є*блани, які бояться лише за свої бабки і тікають при першій же небезпеці. Об’єднаємося проти них і вони не встоять.
Ситуація, яка склалася в СБУ — це пряма відповідальність Володимира Зеленського.
Не буду зараз обговорювати чи справді один високопоставлений співробітник СБУ замовив вбивство іншого високопосадового співробітника. Це може бути не правдою. Завжди є вірогідність того, що ми спостерігаємо банальну фабрикація кримінальної справи одних контролерів фінансових потоків в СБУ проти інших.
Але в будь-якому разі, поява цієї інформації в публічній площині свідчить про наступне.
По-перше, СБУ за керівництва Зеленського та його друга Баканова остаточно перетворилася із структури, яка вирішує завдання безпеки держави на корупційну годівницю, під виглядом якої за ренту конкурують декілька внутрішніх угрупувань. Це вже не спецслужба, а якась Коза Ностра, в рамках якої апаратні кримінальні «сім’ї» вирішують свої протиріччя мафіозними методами.
По-друге, це демонструє загальну деградацію інституції. Апаратні війни всередні спецслужб були завжди. Але вирішувалися вони політичними інструментами та методами спецслужб. Тобто, навіть в рамках корупційноної діяльності співробітники спецслужби діяли як співробітники спецслужби. Збирали компромат один на одного, заводили кримінальні провадження, змагалися за вплив на політиків, доводили неефективність роботи конкурентів. Навіть в рамках корупційної системи вели себе як офіцери, а не як бандити. Знову ж, не стверджую що це — добре. Говорю тільки про те, наскільки деградувала сама інституція та система державного управління, якщо високопосадові офіцери починають діяти як бандити, які ділять п’ять ларьків.
По-третє, комерціалізація діяльності СБУ досягла такого масштабу, яка безпосередньо загрожує національній безпеці. Бо для людей які діють таким чином в принципі немає ніяких червоних ліній. Це називається пуститися берегу. За умов такого розкладення СБУ, спецслужби Росії, які попри все оперують власними шовіністичними державними інтересами, повинні почуватися всередині структури українських спецслужб як в себе вдома. Ще раз повторюю, що питання корупції в розрізі національної безпеки — це не питання хабарів та маєтків. Корумпованість наших спецслужб створює поживне поле для втілення спеціальних заходів ФСБ та СВР РФ, в рамках яких корумповані співробітники наших спецслужб вербуються ворогом. Через фінансові потоки та компромат.
В-четвертих. Президент України, голова СБУ та політичне керівництво держави повністю втратили контроль над тим, що відбувається у спецслужбах та державі загалом.
Можна багато говорити про реформу СБУ. Але державна вертикаль вибудовується політикам. Ніяка реформа не потрібна для того, щоби не допускати ситуації, за якої генерали починають замовляти один-одного в боротьбі за умовну митницю з її контрабасом. Для цього потрібне хоч якесь раціональне розуміння кадрової політики та того, як працюю система.
Узурпувавши владу в країні Володимир Зеленський так і не зрозумів що з цією владою робити та як її відправляти. Капітан лежить в теплій ванні, вважаючи що він ще щось контролює на своєму кораблі. А в цей час його підлеглі виносять останне срібло з столової першого класу. Зеленський з його особистими вадами — це загроза самому існуванню держави.
P.S.
Организатор убийства начальника управления внутренней безопасности СБУ предложил $50 тысяч за совершение преступления. Выполнить «заказ» планировали несколько лиц.

На брифинге 23 января в Киеве начальник следственного управления ГСУ СБУ Анатолий Булич сообщил, что задержание одного из офицеров СБУ вызвало большой резонанс в обществе, информирует Интерфакс-Украина.

«Уголовное производство не является какими-то разборками между сотрудниками СБУ, а является непосредственным предупреждением совершения тяжкого преступления. В деле не идёт речь о каком-то эфемерном перераспределении сфер влияния или финансовых потоков, как пишут в СМИ», — сказал он.

«Вчера, 22 января, СБУ провела резонансное задержание. Задержан сотрудник штаба антитеррористического центра при СБУ за подготовку убийства на заказ другого сотрудника СБУ — сотрудника главного управление внутренней безопасности СБУ Андрея Наумова», — рассказал начальник следственного управления.

По словам Булича, в настоящее время решается вопрос избрания меры пресечения задержанному.

«Сбор данных проходил на протяжении длительного времени. Следователи СБУ установили, что имел место сговор нескольких лиц, ими был разработан четкий план совершения преступления, организатор для этого подыскивал исполнителя и предложил за выполнение указанного преступления $50 тысяч»,- отметил Булич.

Служба безопасности Украины просит Шевченковский райсуд Киева арестовать полковника «Альфы» Юрия Расюка, задержанного вчера по подозрению в планировании заказного убийства начальника Главного управления внутренней безопасности СБУ Андрея Наумова.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

«Прошу применить к подозреваемому Расюку Юрию Ивановичу… меру пресечения в виде ареста на 60 дней без указания суммы залога», — говорится в тексте ходатайства.

В ходатайстве упоминается, что Расюк предлагал потенциальному убийце Наумова 50 тыс. долларов США.

Документ утвержден прокурором Офиса генпрокурора Романом Витвицким.

СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 01СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 02СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 03СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 04СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 05СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 06
СБУ просит суд арестовать полковника Альфы Расюка на 2 месяца без права залога 07

Все, до чого торкається Зеленський, гниє та деградує — настала черга СБУ.
Там ще з призначенням головою неслужившого «лейтенанта» Баканова, друга «президента», все було зрозуміло.
Але щоб спецслужба під час війни опустилася до кримінальних розборок в боротьбі за кришування схем, уявити було важко, і це ставить під черговий удар саме функціонування держави.
У нас інформаційна окупація плавно перейшла в фактичну, коли агентура РФ неприховано впливає на державні органи, в тому числі на апарат президента — а вони б’ються за «доступ к тєлу», щоби робити кар’єри, за рік з прокурора до бригадного генерала, та мати доступ до корупційних потоків, бо так тепер працює система.
Поделиться:
Загрузка...