Маємо всі ознаки завершеного реваншу проросійських сил

1 303

Те, що сьогодні відбувається в Україні — це вже поза всіма межами. Я не маю визначень для цих подій.

Бо ми маємо приклад відвертого політичного мародерства, коли влада під прикриттям карантинних обмежень та користуючись передвеликодніми клопотами українців, крок за кроком здійснює узурпацію, владних повноважень, розправу з опозицією, відбілювання своїх злочинців, виконання замовлень Москви. Маємо всі ознаки завершеного реваншу проросійських сил та впливів та наступу сил із найодіозніших ешелонів влади Януковича. У нас відбувається повне руйнування правоохоронної діяльності та правосуддя. Знищується конституційний лад у країні. Впливи олігархів досягають такого рівня, якого не було навіть за Януковича, і цей вплив уже набирає форм прямого управління регіонами. Замість реальної боротьби з небезпечною епідемією блокують масове діагностування для «красивої» статистики, а натомість відпрацьовують методи блокування протестних акцій в Україні… Таких речей набирається все більше.

Коротко лише про три головні події сьогоднішнього дня.

1. Обмін на Донбасі. Всупереч рішенню Паризького саміту Нормандської Четвірки про обмін усіх встановлених на всіх встановлених, Зелінський ні разу ( в тому числі в Парижі) не представив список напрацьований СБУ та іншими органами й організаціями зведений список, який на той час становив уже 250 чоловік. Він дозволяв працювати лише з тими короткими списками, які погоджували в Москві й передували йому для холопської «ініціативи». Ми могли б ще говорити про невиконання паризького рішення бойовиками та Москвою, якби Зеленський та Єрмак та можливі інші представники Банковоїне блокували винесення на переговори в Мінську у вимогах України повного переліку. Усі, кого ми отримуємо (серед них є для розбавлення ситуації гідні люди, але це лише частина) ті, кого нам вирішив віддати Путін. Списки дозуються на незначні частини, щоб поступки, які за обміни робить Зеленський, пройшли не єдиним масивом та не викликали революції та повалення прокремлівського режиму.

2. Суд над Тетяною Чорновол. Багато про це вже написав і буду ще. Але це приклад залізобетонного наступу сил реваншу. Докази та аргументи на користь Тетяни, правова абсурдність звинувачення в умисному вбивстві, де не було факту її причетності, є часова невідповідність, відсутній навіть натяк на якийсь умисел, усе це розбивається об глухоту проросійської злочинної влади. Але це саме вже раніше ваідбулося в справі Антоненка й товаришів у сфальсифікованій справі про їхню міфічну причетність до вбивства Шеремета. Влада відпрацювала механізми 1937 року й зараз починає зачистку політичного й загальнопатріотичного простору за механізмами тих темних часів.

3. Зараз після перерви розпочнеться засідання Ради, де під благими мотивами розблокування «антиколомойського» законопроекту планують скоїти два грубі порушення Конституції. Перше для жорсткого обмеження депутатів щодо їхнього конституційного права на законодавчу ініціативу. Чи можливі такі рішення? Так. Подібна система (лише не така тупа й вибіркова) діє, наприклад, у Канаді. Але для цього неодмінно треба вносити зміни до Конституції, а не до регламенту. Інакше це буде вже заколотом проти державного устрою держави. Друге. Це те, про що я вже писав, зміни, які будуть сьогодні ухвалені, згідно конституційних норм можуть бути застосовані до майбутніх законодавчих процедур, а не до банківського закону, до якого поправки вже внесені. Якщо за такими регламентними нормами заднім числом уневажнять розгляд поправок, то це 100% підстава для скасування рішення в Конституційному Суді. Це явна спроба обманути МВФ та підграти Коломойському на майбутнє.

Тільки один день. Лише три окремі події. А ми лише цього дня відкотилися на десятки років назад у своєму цивілізаційному розвитку…

Тарас Чорновіл

Поделиться:
Загрузка...