Листування з повією з зали Ради: Яременко вибачився перед дружиною та Зеленським

208

Нардеп від «Слуги народу» видалив свій допис, у якому листування з проституткою назвав «провокацією»

Про це Богдан Яременко написав у новому дописі.

«Не всі рішення бувають однаковими вдалими. Я вилучив попередній пост і хочу вибачитися перед усіма, кому своїм необдуманим вчинком створив проблеми: від дружини і дітей до фракції і президента», — написав він.

null

Нагадаємо, листування журналісти оприлюднили 30 жовтня. Зокрема, Яременко отримав повідомлення, в якому наступне:

«Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика й орал. Анальний табу. Година — $100, 2 години — $150. На ніч не залишаюся. Побажання можна», — пише «Аліна».

Після оприлюднення листування у соцмережах нардеп заявив у Facebook, що це була провокація журналістів:

«Про провокації. Після того як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече, ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування». Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Далі буде».

P.S.

Той момент коли повія коштує 100 баксів, а хор імені Верьовки 200 гривень на штуку.

До якого зубожіння Зеля довів бюджетників…
Беріть приклад Національний Академічний Народний Хор Імені Г. Верьовки. Ви не тим оралом займаєтеся.

Mason Lemberg

Колись відомого зраднюка, а нині нардепа-служку Богдана Яременка зловили на замовленні послуг повії прямо в сесійній залі ВР. Яременко відмазався ніби то була провокація проти надто допитливих журналістів. Краще б сказав правду – хотів обміну досвідом. Політичним повіям властивий інтерес до повій класичних.

До речі. А повії, які обслуговують нардепа-служку Яременка, ФОПи зареєстрували? А чеки вони йому видають? $100 за годину — прикиньте скільки недоотримує бюджет з усієї фракції «Слуга народу»?

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...