Кулеба та Єрмак приїхали до США «для підготовки візиту Зеленського»

39
Наразі підтверджені зустрічі з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном та держсекретарем Ентоні Блінкеном. Водночас, є інформація, що держсекретар відмовився від спілкування з Єрмаком на тій підставі, що той ніхто і звати його ніяк.

▪ А ще відомо, що у процесі підготовки візиту Блінкену передали слова Арахамії, про те, що «Зеленський буде розмовляти з Байденом на підвищених тонах» і про те, що «відмова України від ядерного статуту була помилкою.»
▪ У Білому домі розуміють, що майже всі «слуги» такі ж тупі як жарти 95-го кварталу, але то були висловлення не пересічного українця, а очільника президентської фракції. До того ж, все це дуже нагадує шантаж. Шантаж головного стратегічного партнера, який дає нам зброю, гроші та стримує агресора санкціями і військовою присутністю у регіоні.
▪ Так що, з огляду на викладене, візиту Зе ще може й не бути, а з його емісарами поговорять так, як Зеленський хотів розмовляти з Байденом — на підвищених тонах та з елементами БДСМ. І пояснять, що шантажувати Вашингтон Півшостого може тільки грою на роялі, який спеціально для нього поставлять в кущах за Білим домом.
▪ Я не ворог свої країни, і хочу, щоб українсько-американський саміт відбувся, і відбувся з користю для України. Але дивлячись на зелених бенедь, ідея зовнішнього управління — як мінімум до нових виборів — мені не здається такою вже й порочною.
Helgi Sharp
P.S. Какими бы ни были темы обсуждения президента Украины Владимира Зеленского и президента США Джо Байдена, не будет «повышенных тонов» или какого-то шантажа, заявил министр иностранных дел Дмитрий Кулеба.

«У президентов есть ряд крупных тем. Но какими бы они ни были, не будет никаких «повышенных тонов» или какого-то шантажа. Будет разговор союзников, которые совместно работают над решением сложных проблем безопасности и процветания Украины, Европы и евроатлантического пространства», — написал Кулеба на своей странице в Фейсбуке утром в среду.

По мнению главы фракции Слуги народа в Раде Давида Арахамии, по меньшей мере непубличная часть будущей встречи президента Владимира Зеленского с американским лидером Джо Байденом «пройдет на повышенных тонах» из-за того, что США и Германия согласовали завершение строительства и запуск российского газопровода Северный поток-2. Об этом он заявил в программе Ток-шоу №1 на канале Украина 24.

30 августа Зеленский встретится с Байденом в Белом доме.

«Я ожидаю, учитывая градус, что как минимум непубличная встреча Зеленского с Байденом будет на повышенных тонах. США сегодня во многом недооценивают, а может делают вид, что недооценивают, удар, который они совершают таким поступком», – сказал он.

 

Поделиться:
Загрузка...